Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudnék a csípőmből...

Hogyan tudnék a csípőmből faragni (bővebben lent)? Miylen gyakorlattakl?

Figyelt kérdés
mert igazából én csak csípőre hízok és nem szép látvány és tenni szeretnék ellene tudnátok nekem mondani vmi olyan tornát amivel ezt eltudnám tüntetni?17/L
2009. nov. 1. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Késsel. Olyan nincs, hogy csípőre hízol, csak ott látszik a legjobban...
2009. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem is ugyanez a problémám..akármit eszek a csípőmre megy, szóval szerintem igenis lehet csípőre hízni.

én most hulla-hopp karikávalpróbálkozok.. hátha bejön :)

2009. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy _szerinted_ lehet, rohadtul nem változtat azon, hogy _nem_ lehet, mert mindenhova hízol, csak ott látszik jobban. De próbálkozzál hullahopp karikával, az értelmi színvonaladhoz illik.
2009. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
figyelj!!! légyszíves ha nem tudsz normális választ adni akkor mi a fa***zért írsz hm? ha mindent részletesen leírnék akkor az lenne baj meg el sem olvasnátok, ha nem tetszik vmi akkor ez van nem kell írkálni, és már nem azért de nem hiszem azt h ennyire két értelmű lett volna a kérdésem és lehet h inkább neked van vmi bajod az értelmi szinteddel már bocs:S:@
2009. nov. 1. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Drágám...annyira buta vagy. Nem neked írtam, hanem a 2. válaszolónak. És még te nyilatkozol az én értelmi szintemről. Szegény 17 éves csitri, azthiszed vagy valaki, közben meg...ah felesleges.
2009. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
pff mintha te annyira lennél valaki már meg ne haragudj... nevetséges haha; D
2009. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!