Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek is bunda volt...

Szerintetek is bunda volt kunkli tivadar és bobsapp meccse?

Figyelt kérdés

[link]


Ernesto nem tudta leütni de tivadar 1-et ütöt és vége.

Szerintem ha ugy játszik tivadar ellen mint amit belinkeltem tivadar az 1 menetbe padlot fogott volna.



#K1.
2013. szept. 11. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A Bob Sapp gyerek ma már csak lefeküdni jár bárkinek aki fizet érte eleget.
2013. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szép dolog volna, jól esne elhinni, de ez a Bob már többet volt showbizniszben (pankráció, filmek), mint rendes sportban, és elvileg már több helyen is bundázták.


És persze, nagyon idilli, hogy a 70 kilós Tivadar visszavonulása előtti utolsó meccsén még zárásként kiüti a kb. 90 kilóval nehezebb Sapp-et, de talán már túl idilli...Meg még a bírót is ellökte, kicsit drámázós volt nekem a forma. Szóval lehet ez csak egy modern kori gladiátormeccs, egy európai pankráció volt a népnek.


Ugyanakkor Bob Sapp egy vicc, Kunkli pedig tényleg tud, és a feje majdhogynem ugyanannyira bírja a gyűrődést valakinek 140 és 80 kilósan is.

2013. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bob Sapp utoljára kb. 2003-2005 körül volt bunyós azóta csak eladja jó pénzért a meccseit és lefekszik mindenkinek... Akkora egy mocskos bunda volt az egész, hogy pffff...
2013. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeritem is bunda volt.
2013. szept. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!