Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első capoeira edzéstől normáli...

Első capoeira edzéstől normális hogy izomlázam van? :D

Figyelt kérdés
Most volt az első capoeira edzésem és azt kell hogy mondjam nagyon megtetszett :) tanultam máris egy rúgást és egy védekezést :D hát most izonmlázam van és azt szeretném kérdezni h ez normális? :D
2013. szept. 23. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem az. valszeg izomsorvadásod van, sajnálom de hátralévő életedben nemnagyon fogsz sportolni...

Amúgy meg mit vártál? Örülj neki, ha már eléggé edzésben leszel nem lesz izomlázad. Amúgy capoeirával kezdeni, érdekes elgondolás :D

2013. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen kezdeni... -.- sportember vagyok kézilabdázom és focizok
2013. szept. 24. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, az lenne a normális ha a lázad lenne izmos, nem az ha az izmod lázas D:


Tanultál máris is egy rúgást? Ez de jó, egyetlen edzés alatt? Na de jó, azzal már lehet embert ölni, egy igazi capoeira rúgással, bár még senkit sem hallottam hogy pár hónapnál hamarabb megtanult volna ilyet, nagyon ügyes vagy ezek szerint, és jó lehet az oktatás is! :D


De akár úgy is írhatod, hogy gyakoroltál.. egy rúgást :))

2013. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
-.- te is egy debil vagy
2013. szept. 27. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt ezt nem egy kezdő capoeirás fogja mondani nekem.. mert bár én humorosan, játékból írtam - ugyan így humorosan le tudom rúgni a fejedet is, nem 1 nap alatt begyakorolt mozdulattal, de a tánc-capoeirás társaid és edződét is.


Merthogy igazi, harci célú Capoeira oktatás itthon csak Győrben és Komáromban van (ott nem rugdosnék..!).


Tehát hogy te valahol, valamit tanulni kezdtél, az csak mozgás, balett. Sem harctechnikához, sem a komoly Capoeirához nincs túl sok köze. De nem kell akkora lelkisérültnek lenni, hogy megsértődj azon amit írok, debilezés helyett meg javíts ki, ha tudsz..


Másfelől a világ legjobb edzésén sem tanulsz meg rúgni egy edzés, vagy pár edzés alatt. Ezt meg lehet érteni? Tök jó hogy izomlázad van, gyakorolj tovább, ügyesen.

2013. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy tökéletesen tudom te szerencsétlen -.- csak azt mondtam hogy tanultam egy rúgást nem azt mondtam hogy már profin tudom csinálni mr értelem
2013. szept. 27. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Apróságokon lovagolsz és megsértődsz olyanon amin nem kellene. Akkor nem írtad azt, hogy profin tudod, tök mindegy. Még mindig normális, hogy izomlázad van.


A szerencsénkbe ne menjünk bele. Az tényleg hiánycikk mostanság.

2013. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem sértőttem meg....
2013. szept. 27. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!