Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet 18 év alatt is rúdtáncolni?

Lehet 18 év alatt is rúdtáncolni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 21:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
nézted a csillagszületiket??:P én is el akarom kezdeni,és nem tiltja anyu:) szerintem simán, szülői beleegyezéssel:D
2009. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen énis onnan vettem meg persze már régóta foglakoztat a dolog. Meg halottam h mondták h ez nem sztriptíz hanem 1 uj sport csak még nem terjedt el..abból gondoltam ( reméltem) h lehet jelentkezni rá...
2009. nov. 7. 21:30
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
első vagyok. de te már nézted a pirner almás honlapot? mert szerintem csak ott lenne értelme...viszont nem annyira értem az árakat,hogy hogy vannak.te érted?
2009. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

Na persze, sport... Ezt csak azért mondják, hogy ne kurv.zzák le őket. Hiába szépítik, ez nem sport, ez csak bárokban, férfiaknak előadott erotikus táncféleség. Aki ezt műveli, az az én szememben erősen kétséges erkölcsű egyén.

Most is, a Csillag születikben, hogy volt "felöltözve" az a nő? Nem éppen sportolóként.

2009. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Meg ha már benned is felmerült a kérdés, hogy lehet-e 18 alatt, akkor gondolom te is érzed, hogy ez nem egy sport.
2009. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Első!! énis azt az oldalt néztem, azt a valami dollhouse...szerintem nem csak ott lenne értelme hanem kb csak ott lehet! az árakat meg se találtam, csak a tanárokat bár mondjuk anyira még nem volt időm nézegetni de ha majd megtudok vmit akkor szólok;)
2009. nov. 7. 22:46
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
22:07 - te elég ostoba vagy.. a rúdtánc komoly fizikai igénybevétel elé állítja az embert, itthon még nem annyira népszerű, de külföldön már sokan művelik, férfiak is! Láttam olyan videót, hogy nabaz+, egy férfi csinálta és férfi létemre elismerően csettintettem, hogy bárcsak ilyen hasizmom lenne.. Mellesleg ismerősöm rúdtánc rudakat forgalmaz, amik bármilyen lakásba nyom nélkül fel-le szerelhetők és próbáltam megcsinálni egy-két dolgot, de nem egyszerű, pedig én is aktívan sportolok..
2009. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

14:16, köszönöm a választ!!!

nem is tudtam, hogy külföldön már férfiak is űzik ezt a SPORT-ot....

2009. nov. 8. 18:18
 9/25 anonim válasza:
88%

szia


lehet, a húgom is jár és 16. amúgy ez sport kijelenteném a tegnapi eddzéstől olyan izomlázam van hogy alig tudok gépelni. és nem az erotikán van itt a hangsúly, hanem a nőiességen, értelmes ember meg tudja húzni a határt egy bár és egy táncterem között...na mindegy:D én csak ajánlani tudom (pirner almás suliba járok amugy)

2009. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
38%

Az a baj hogy Pirner Alma "reklámozza" ezt hogy a rúdtánc sport!

Nézd a Music Max-ot 23 óra után...

Feltűnik almácska és nem táncol azt elhiheted...

2009. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!