Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet úgy rúdtáncolni (termész...

Lehet úgy rúdtáncolni (természetesen sportként), hogy nem vagyok vékony?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok embernek megvan a véleménye erről a sportról (a többségük nem tartja annak) viszont én értelmes válaszokat kérnék....
2010. jún. 17. 23:21
 1/10 anonim válasza:
16%

Ha értelmes válaszokat akarsz akkor tisztázzuk, hogy ez nem sport.

Semmilyen mértékben nem felel meg annak kritériumainak, csupán néhány éve egy csajszi fejébe vette, hogy mozgalamt indit és sikerül. Ettől független az ezt megelöző majdnem 100 évben a szexről szólt a dolog.

2010. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Persze,hogy lehet.Ha ducibb vagy,van rajtad mit fogni,miért ne lehetne? Úgyis lehetsz szexi :)

Szóval csak nyugodtan próbáld ki.

2010. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyi a túlsúly. mert ott azért meg kell tartanod magad akár fejjel lefelé is ami még egy vékonynak sem könnyű.(kellenek izmok rendesen) bár szerintem biztos elkezdheted, aztán majd úgyis alakulsz közben.
2010. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


amúgy kedves első válaszoló: értelmes, hasznos válaszokat kértem. a tiéd pont nem az...a kiegészítő szöveg célzás arra, hogy az írjon, aki ezt a mozgásformát SPORTnak tartja...

2010. jún. 18. 00:06
 5/10 A kérdező kommentje:

amúgy 'csak' 5-6 kiló a fölösleg van rajtam, szerintem az még elmegy, nem?

amúgy én viszonylag magas vagyok (183 cm), ez remélem nem gond, mármint nem hátrány, ugye?

2010. jún. 18. 00:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most volt róla egy cikk a Nők Lapjában. Ott kifejezetten ajánlották, nagyon formásít:) Fejős Éva írása volt, aki nem hord össze sületlenségeket:)
2010. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ez egy sport.:)Max a tájékozatlan emberek mondják,hogy nem az,akik azt se tudják miről beszélnek.:)Utána se jártak a témának.Ha megnézel pár videót,látod hogy ehhez azért kell erőnlét.

És igen lehet úgy rúdtáncolni,hogy nem vagy vékony.Az a pár kg fölösleg le fog menni.Max úgy lenne gáz,ha egy bálna lennél.

2012. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Krande ***** válasza:
Szerintem határozottan érdemes. Legrosszabb esetben megállapítod hogy kövér vagy hozzá, és találtál egy jó érvet a fogyókúra mellett. Nekem legalábbis a "bele akarok férni abba a nadrágba" messze nem volt olyan nyomós indok a habostorta ellen, mint a "de akkor nem tudok egy kézzel pillangózni" :)
2013. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

látom hogy régi a kiírás de hátha nézed még kérdező..

nézd meg ezt a videót.. :) van benne egy husisabb csaj és ugyan csak ügyes!:)

http://www.youtube.com/watch?v=3GIyOg0k3hg

2013. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=jtUpmPcvybM itt egy még jobb!:) előző voltam
2013. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!