Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet erős egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben többször is szóváltásba kerültem egy ismerősömmel, nem tartom kizártnak,hogy egyszer egymásnak menjünk, persze felmértem az erőviszonyokat, de ti így látatlanban mit gondoltok, mennyire lehet hatékony?


Kb 185 cm magas, közel 90 kiló, úgy tudom,hogy legalább 2 évig bokszolt, de már felhagyott ezen tevékenységével, egy kevés háj van rajta, és nem túl izmos, de azért van rajta.

A saját súlyát nehezen bírja, erre azt mondta nekem hogy az lehet hogy a súlyát nem bírja, de attól még nem kizárt,hogy úgy szájba tud baxni,hogy kidőlök.


Ebben mondjuk van valami, de nem tudom.Mit gondoltok?


Egyébként most nem azt akarom,hogy eldöntsétek,hogy kiálljak e ellene avagy sem, mert ezt úgyis a pillanat dönti el, tehát ha egyszer odáig fajul a dolog én akkor is kiállok minthogy "elfussak".

Mondjuk az is igaz,hogy a "győzelem" nagyon sok dolog függvénye, de úgy általánosságban, mennyire tartanátok kiállni egy ilyen ember ellen?


2013. okt. 2. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ird le a te adataidat is.
2013. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Látni kellene, hogy mozog, mennyire gyors, technikás. Az hogy 90kg az nem elég, viszont ha boxolt 2 évig, akkor nyilván megtanult ütni.
2013. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minden esetre aki 2 évig boxolt annak nagy.esélye van rá hogy megveri azt aki nemnagyon szokot verekedni föleg ha verseny szinten boxolt.Ne kötekedj kerüld el nagyivbe.De ha nekedmegy a tied legyen az első ütés.
2013. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És ne tartson rettegésbe !
2013. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki két évet boxolt, nehezebb mint 50 kilós, neked nincs legalább ekkora rutinod, akkor kerüld el a pitsába, messziről.


Ne akard, hogy szétkenjék az arcodat. Elvben ha elég gyilkos szándékod van, fegyverrel végezhetsz vele, hátulról meglepheted, ő sporthoz, szabályokhoz szokott.. de valószínűbb, hogy kis agresszív véleménycserére kerülne sor, és ott te húznád a rövidebbet. A boxoló megtanult ütni, ne harcold ki hogy használja is. Könyveld el primitív bunkónak, te meg vagy erősödj meg az ilyenekhez, vagy fújj visszavonulót. Nem kell minden hülyével kiállni, ha erősebb lennél akkor sem kellene.


Én tartanék kiállni ellene. Miért? Mert rohamosan növekedne az esélye annak, hogy elgörbül a szemüvegem, megsérül az arcom. Ettől még kinyírom ha kell, na de mégis, kell nekem a sérülés esélye? Általában nem. És én ismerem azokat a trükköket, amiket te csak találgathatsz, hogyan tudod elkerülni hogy egy ex-boxoló megüssön.. mert vannak, persze, na de még ha rutinos vagy, úgy is értelmetlen feszegetni az ilyen elkerülhető erőszakot.. bunyózni ringben kell, utcán csak élet-halál ügyében állsz ki. Ez szép elv, szerintem fogadd meg.

2013. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 *Glissade* ***** válasza:
Ird le a te adataidat is, hogy a szakértők pontos választ tudjanak adni;)
2013. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 *Glissade* ***** válasza:
Amúgy, ha szerencséd van, akkor fitness boxra járt, nem rendes órára:)
2013. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kur/vá/ra nem a pillanat dönti el.Te döntesz minden esetben és te úgy döntöttél,hogy nyeled a megkisebbítést.Pedig választhattad volna azt is,hogy nem foglalkozol vele,elengeded az egész dolgot,vagy verbálisan lealázod,vagy a saját félelmeden felülemelkedve,a következményekkel nem törődve megvéded a becsületed és a férfi mivoltodat ököllel.Úgyhogy ne agyaljál te semmilyen lehetőségekről,hanem hajolj szépen előre és húzd szét a farpofádat,ahogyan szoktad.
2013. okt. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha boxolt akkor valószínűleg tud verekedni valamilyen szinten, ezért könnyen meglehet hogy egy küzdelemben csúnyán kikapnál tőle. Viszont nem kell beszarni, maximum megfogsz egy széket és fejbebas*od vele de ha meghátrálsz az csak gyávaságra utal.
2013. okt. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Boxolt... te csináltál bármilyen hasonló sportot? Mert hiába hagyta már abba, azért az hatalmas előny, tud ütni, és ha neked nincs rutinod benne, valószínűleg elgyepál.
2013. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!