Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik ember az erősebb? Aki...

Melyik ember az erősebb? Aki body buildingezik vagy aki erős fizikai munkát végez. Azt tudom hogy a testépítés is fizikai munka de én nem olyanra gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Melyik ember az okosabb? Aki fizikát tanul, vagy aki törit?
2011. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
a legokosabb az, aki messziről elkerüli a sulit.
2011. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 oyeacch ***** válasza:
81%
Aki a faszát veri váltott kézzel.
2011. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 dirtboy ***** válasza:
100%

itt egy magyar testépítő Vörös Zoltán a neve.

kíváncsi lennék arra a fizikai munkásra aki ezt utána csinálná.

http://www.youtube.com/watch?v=QKzceN4CmQ4

2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:
100%
itt van még egy ezt is lesd meg ez is jó Vörös Zolis videó: http://www.youtube.com/watch?v=KrmUxvZXm9k&feature=related
2011. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TOMAtm ***** válasza:
70%
én meg arra lennék kiváncsi ahogy vörös zoli lepakol 20 mázsa dinnyét a kamionról....lehet 3 után befosna.
2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:
41%

TOMAtm

te eltudod olvasni hogy mit kérdezett a kérdező????????

melyikük az erősebb azt kérdezte,hogy jön ide a dinnye???

ahhoz jó derék kell és alkar és már le is lehet pakolni,megszokás kérdése az egész.

de ez nem változtat azon hogy egy testépítő erősebb mint egy fizikai munkás ember.

azért mert Vörös Zoli befutott és nem dolgozik fizikai munkásként az csak egy dolog,nem mindenki ilyen.ott van pl.Dudás Ádám miskolcon a vasgyárterületén melózott vagy még mindig melózik és elhiheted hogy nem ő volt a leggyengébb láncszem a csapatban.

2011. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Hülye maga a kérdés.Ezt így nem lehet összehasonlítani.Mert lehet,valaki edzőteremben edz,220-at nyom fekve,de aki meg jó pár éve kint dolgozik az erdőn,háromszor simán megrak egy pótkocsit cserrönkkel,míg egy testépítő a második pótnál a halálán lenne.Jó ezek csak ilyen gondolom számok voltak,példaképpen,de annak jók.A lényeg az,hogy mindenki abban jó,ahhoz van fizikuma,amit sokat csinál,ezért sem vagyunk egyformák.
2011. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TOMAtm ***** válasza:
23%
utolsó előtti:úgy jön oda a dinnye hogy odairtam.a kommentemre meg nem kértem választ,te kis gyökér,vetted?
2011. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dirtboy ***** válasza:
83%
ttttttttssssssss maradj inkább csendbe te kis szteroidos hülye gyerek,kit érdekel hogy kértél e választ,kaptál és kész
2011. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!