Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkourozni hol lehet tanulni?

Parkourozni hol lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Alapvetően az akrobatika érdekel.

Ehhez be kell iratkozni egy tornaklubba? Már nem vagyok gimnazista szóval a tesitanárom nem nagyon jön szóba.



2013. okt. 7. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szaltokat valoban erdemesebb lenne szivascgodorben gyakorolni, de a tobbi ugra-bugra siman gyakorolhato parkokban, vagy tereken.
2013. okt. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sc=cs :)
2013. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kézenállást és tárgyak átugrálását tudod gyakorolni szinte bárhol :) a szaltókat és ilyesmiket pedig teremben! Én nagyon ajánlom,hogy keress fel pár parkouros srácot,akik mutatnak neked pár dolgot. Nekem van pár ismerősöm(akrót is tanulnak teremben),akik úgy kezdték,hogy összeálltak,és együtt fejlődtek,fejlődnek azóta is. A bónusz,hogy szuper barátságok kötődhetnek belőle. Remek sport,hajrá!
2013. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Martin922 válasza:

Budapesten lehet írd be a google keresőbe hogy pattanj.hu

és oldalt kiválasztod hogy parkour,free runing és ott van persze nem ingyenes :D

2013. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!