Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft fegyvert szállíthatok...

Airsoft fegyvert szállíthatok magammal? Vagyis ha a rendőr megállít megbüntet érte? Pl tokban a csomagtartóban gondolom.

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 10:57
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

játékfegyverért mért büntetne meg?

annyi a lényeg hogy ne látszódjon hogy fegyverhez hasonlító tárgy van nálad mert még egy civil azt hiszi hogy igazi és megijed.

ha nem látszódik akkor viheted magaddal egész nap,bankba azért inkább ne menj vele.

2013. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert ugy tudom ha "játszani" látnak vele yardok akkor fegyverrel való visszaélés miatt letartóztathat. Akor tárolással nincsen gond ugye?
2013. nov. 10. 15:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Nemigazán igaz amit az első írt! Az airsoft abszolút nem játék! Igazi SEM, de nem játék! Ha meglátja nálad megmutatod neki, minden fegyveren van 1 jelző, ami jelzi, hogy airsoft, és nem éles lőszert lő ki! Szóval hordhatod nyugodtan! :)
2013. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2013. nov. 10. 15:34
 5/13 dirtboy ***** válasza:

a f aszt,én gázpiszolyt hordtam,az sem lő ki éles lőszert,rendőrségre jártam engedély ügybe,részt vettem éles lőfegyverre vonatkozó fegyver jártassági vizsgán is.

hagy tudjam már mit beszélek.

garázdaság lenne simán ha mindenki látná hogy fegyvernek látszó tárgyal mászkál,gáz pisztolyt is csak rejtve lehet viselni hiába van engedély a viselésre.

2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor a vizsgán megbukhattál és nem azt mondtam, hogy a vállán hordja, hanem mondjuk gitártokban, vagy hátizsákban.....! :)
2013. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dirtboy ***** válasza:

akkor neked valami baj van a fejeddel.


első válaszomban írtam idézem:

/annyi a lényeg hogy ne látszódjon hogy fegyverhez hasonlító tárgy van nálad/


te meg most azt írod hogy tokban,pl gitártokban hordhatja.


akkor miért írtad azt hogy rosszul tudom?

2013. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó most belezavarodtam!
2013. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt tagadtam, hogy játék az airsoft! Az, de nem olyan mint a nerf! Játék SEM, igazi SEM! Nah ennyitn tévedtél! Akarsz még vitatkozni? Ha igen nem velem fogsz mert én már a következő válaszod nem fogom látni BIBIBÍ! :P
2013. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dirtboy ***** válasza:
eddig sem akartam vitatkozni
2013. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!