Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nincs kedvem mostanában...

Nincs kedvem mostanában gyúrni. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Gyengének is érzem valamikor magamat egy kicsit aztán már mindíg elismegy a kedvem a gyurástól,Mit lehet ezellen tenni?
2009. nov. 18. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne gyúrjál. Ha gyenge vagy, akkor inkább pihentetőbb sportot keress, ami felfrissít. Pl kocogj+fekvőtámasz+felülés+lendületes séta és pihenés.

Én a magam részéről teljesítménytúrázom. Ha ezek után nem érzed magad gyengén, szerintem visszatérhetsz a gyúráshoz.

2009. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A testépítés nem a te sportágad.
2009. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert igen , aki folyamat kondizik annak minden nap minden percbe van kedve hozzá mi? Hát nem hiszem -.- ugyhogy kedves utolsó ezt azért nem fogalmaznám meg igy.
2009. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Hát nekem se mindig van kedvem, de megcsinálom, mert nem akarok lemaradni a többi csapattársamtól és ez az ami motivál. Ha meg nem vagy megelégedve az erőddel, nem bírod úgy mint régen, akkor vegyél vissza egy kicsit a súlyból és így be tudod hozni a lemaradást kis idő után. Szerintem csak AKARNI kell! Sikerülni fog hidd el. A végeredmény lebegjen a szemed előtt.

21/F

2009. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

12:27-es vagyok.

Jó, lehetnek az embernek rossz napjai vagy bámilyen ok folytán nem tud elmenni a terembe. De ha valaki akar is "valahogy kinézni", akkor nem lehet úyg felfogni hogy "Áá most nincs kedvem edzeni, inkább tespedek egésznap, mert lusta vagyok rá" A tetsépítést szenvedéllyel, lelkesedéssel kell csinálni.

2009. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy extrásul gyenge vagyok,régebben egyszer-egyszer gyúrtam úgyértem nem rendszeresen de egy hónapban pl.3x mell gyakorlatokat csináltam fekvenyomópadon,bicepszgyakorlatok meg néha tricepsz.Én nem is szeretnék már gyakorlatokat nekem elég lenne a mell és a bicepsz gyakorlatok nem azt akarom hogy izomagyú legyek mint a tesóm
2009. nov. 18. 13:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem hogy valami cucc meghozná-e a kedvemet a gyuráshoz.
2009. nov. 18. 13:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Nitrox Therapy 6500forint körül van és elég bitangos cucc:D
2009. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugye dohányzol?
2009. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vegyél erőt magadon és csináld. jól melegíts be előtte, 5-10perces futással meg izületforgatásokkal. sokkal jobban birod. és kajálj normálisan hogy legyen energiád hozzá. meg aludj normálisan, sok folyadék. ha ezeket betartod kell hogy legyen erőd. legyen a cél a szemed előtt. mutasd meg az ilyen negatív kommentelőknek
2009. nov. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!