Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Győr kűzdősport? Légyszi...

Győr kűzdősport? Légyszi sehitsetek.

Figyelt kérdés
Évekig judo-ztam, ebben elég jó eredményeim is voltak. Idén elkezdtem MMA-zni ,de álló harchoz kéne még plussz. Mit ajánlotok(normális árak között)? Kempo vélemény? (győrire gondolok) vagy valami más? 16/F

2013. nov. 18. 18:26
 1/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Kempo se rossz, de nem tudom, hogy Győrben milyen lehetőségek vannak, milyen színvonalú az oktatás. Kickbox esetleg?
2013. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kick box vagy drága vagy elég gyenge szintű:/
2013. nov. 19. 16:31
 3/5 anonim válasza:
Muay Thai (Thai box).. nem tudom milyen küzdősportok vannak a közeledbe, de én ezt ajánlanám, esetleg K1. De elv meg kéne tanítsanak álló harcra is MMA edzéseken nemde?
2013. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De tanitanak:) de sajnos csak heti egyre tudok járni (pénz,idő) és a valami olcsobb kiegészités jolenne
2013. nov. 19. 19:26
 5/5 anonim válasza:
akkor próbáld beiktatni az otthoni edzéseket, ha van rá lehetőséged és esetleg partnered, én is azt tettem, mert nem mindig volt időm edzésre eljárni, mivel nem helyben volt
2013. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!