Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van esélyem eljutni ilyen...

Van esélyem eljutni ilyen szintre?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=x76VEPXYaI0

downhill

Most 15 éves vagyok és a tavasszal komolyabban szeretnék evvel foglalkozni.Régebben bmxeztem és egy pályára is sokat jártunk ki haverokkal és magasan én voltam a legjobb és legbeválalósabb.Mindig imádtam bringázni és most is kijárok gyakorolni ha tehetem.Nincs a közelünkbe hegy csak mint mondtam épített pálya földből.Arra gondoltam kicsit átalakítanám és vennék egy komolyabb bringát.kb. 7-8 évesen kezdtem bmxezni de ezt csak kb. 2 évig azóta kisebb kihagyásokkal inkább csak a városba ugrálgatok.A magasság itt nem kizáró ok?Közel 190cm vagyok :(

[link]

Ez a bringa megfelelő lenne?Az írja kikopott a becsúszó az egyik oldalon a fox telónál, Ez nagy baj?? Egyébként ez a bicó tökéletesnek tűnik ilyet akartam összerakatni is de most erre rátaláltam megfizethető áron.Mi a véleményetek?Eljuthatok ilyen szintre?



2013. dec. 6. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez a sporthoz (illetve kb. mindehez) nem tehetség kell (jó, egy minimális azért kell), hanem pénz. Sok sok sok pénz.

Én pl. imádok vezetni, F1 pilóta is szívesen lennék, de nincs csillió-millió-billió $ -om.

2013. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most attól hogy egy gazdag 25 éves ember eldönti hogy ő downhill legenda lesz de semmi tehetsége viszont fullos dh bringája van attól még nem lesz benne jó.Ez is olyan mint az f1 születni kell rá, jókor jó helyen.
2013. dec. 6. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor (sajnos vagy nem) még mindig több esélye van rá, mint egy kevésbé gazdag bárkinek. Főleg hogy Magyarországról van szó - hegyek nincsenek, a magasszinten sportolók pedig maguknak fizetnek mindent mert a focira kell a pénz.
2013. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább valami ilyesmi összetelóssal kezdenék [link] .
2013. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!