Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Florian teri Gilda Max-ba...

A Florian teri Gilda Max-ba erdemes jarni boxra? Ismeritek az edzoket? Mik a tapasztalatok? Koszonom.

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
hát személy szerint rohadtul unszimpatikus a hely maga és az árai is eléggé húzósak de mondjuk érdemes egy próbát tenni ha már ott van Petrányi Zoltán.
2013. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha szabad megkerdeznem, hol van ma olcso szinvonalas boxedzes?Nagyon kivancsi vagyok, mert sok a kokler allitolag. Kiss Alexrol tudtok valamit? Milo Vikoria is ott edzo, de lehet hogy csak csajokat edz. Amugy igazad van, eleg sok a kihaennem ember,de en boxolni akarok jol megtanulni, a barmok nemerdekelnek..
2013. dec. 15. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én pl a vasasról jókat hallok az utéban is jó az edzés ubcbe voltam még ott túl sokan voltunk egy edzővel és nem fejlődtem kb semmit csak szinten tartott. egyébként ha ien 10-13ember van egy edzővel akkor az szar hely mert mert nem tudna az edző több emberre figyelni egyszerre szóval ha elmész megnézni egy edzést így kitudod szűrni, hogy valószínűleg jó e az edzés.
2013. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elírtam 10-13embernél TÖBB van
2013. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor azt nezzem, hogy minel kevesebben legyenek? Az emlitett helyeken mennyibe kerul a tagsagi dij? Ezek szerint a Gilda rossz dontes?
2013. dec. 15. 16:17
 6/8 aikiboxer ***** válasza:

Én ide járok (XIII. kerületi aTerem):

[link]


Ez egy nagyon jó edzés.

2013. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ahova most járok ott 6ezer egy hónapra kb 15en vagyunk 2 edzővel
2013. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elarulod hova jarsz?Es hogy milyen a szinvonal? Dobnal egy linket ?
2013. dec. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!