Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valami ötletetek hogy ne...

Van valami ötletetek hogy ne fájjon a csuklóm bmx-el ugratások után?

Figyelt kérdés
ha jól érkezem akkor nem fáj, de ha rosszul akkor fáj nagyon. Dirt-elek . Meg amióta bmxezem azóta ropog mindkét csuklóm :S elöre is köszi =)
2009. nov. 26. 19:43
 1/8 anonim válasza:
46%
My name is Street Elek ^^ jól érkezel és nem fáj..ennyi..:D
2009. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát próbálj ne csőrösre érkezni...kicsit érjen le a hátsókerék hamarabb mikor érkezel, és akkor az tompít valamennyit...am sokan térnek át emiatt montira, mert ott a teló csillapít, így nem fáj a csuklód.
2009. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tej, kalcium. Ezekmellett pedig válts montira. egy dirt jumper III és megoldódnak ilyen jellegű problémáid egy életre.
2009. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy megértem hogy fáj a csuklód.

Hehe,marzo dirt jumper....megnézném mennyit tudnál ugrálni bmx-el egyhuzamban:)

Nem szopatásból írom,de a montisok kissé puhányak,legalábbis akiket ismerek.


Kérdésre a válasz: egyszerű dolgod van,veszel az első kerekedbe egy 2.2-es ballonosabb külsőt,és nem fújod kőkeményre,úgy 2 bar elég bele...ha van ilyened de keményre fújod,akkor engedj le belőle,sürgősen.

A másik hogy minden bringázás elkezdésénél melegíts be,én anno míg a dirt pályáig elmentem mindig kisebb bunnykkal,meg manual-lal melegítettem.

Az hogy miként érkezel majd idővel kialakul,természetesen hátsó kerékre érdemes,mert egy bmx-en alapból előrébb van a súlypontod.

Amúgy ropog az én csuklóm is,semmi sem lehet tökéletes.

Viszont sok sporttárssal ellentétben nekem 7 év után sincs gond a csuklómmal.

Próbáld ki amit mondtam és majd meglátod.

2009. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 bár az rohadt kevés, 4-nek kell lennie benne hogy ne lassulj...
2009. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szépen sokat segitettetek főleg 16:02 köszönöm =)
2009. nov. 27. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

16:18 hülye vagy :D 4 bar az nagyonsok én 95 kiló vagy és max 3 bart fujok bele.. olvass BikeMagot egyik számban leírtak hogy a legalacsonabb gördülési ellenállás széles gumikkal és viszonylag kis guminyomáson érhető el.

a kérdés tulajdonosának annyit üzenek, hogy amikor leérkezel próbálj tompítani a karoddal. mint egy teleszkóp. ne mereven állj érkezésnél. ahogy leréekezel érzed az erőt ami nyomna lejjebb passzírozna rá a bringára. egy ideig mozogj ezzel együtt de a végén keményedj fel, aztán amikor leérkeztél vissza kiegyenesedsz, és jön a következő ugró :) remélem segítettem.

2009. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen úgy szoktam néha nagyon is lemegyek azt ráülök a gumira XD
2009. dec. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!