Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fordított bicepsz gyakorlattal...

Fordított bicepsz gyakorlattal erősítettem az alkarom és a csuklóm nagyon megfájdult meg amúgy is szokott. Miért van ez?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok kb fél éve gyúrok és sokszor megesik hogy a csuklóm fáj. Eddig egész jól megvoltam 1-2hónapig mert nem alkaroztam most elkezdtem és a csuklóm oldalt elégé fáj ha behajlítom. Pedig rendesen be szoktam melegíteni. Vékony testalkatom van szálkás vagyok 168cm lehetek és 50kg vagyok ha ez számít.
2011. ápr. 29. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kábé minden gyakorlat nyírja a csuklót. Még a tökéletesen elvégzett gyakorlatok, (amit fél év után nyilván nem tudsz végrehajtani) is gyilkolják. Szedj ízületvédőt, és 15 évesen ÉSSZEL csináld.
2011. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+csuklóbandázs vagy csuklószorítós edzőkesztyű! megváltás a csuklónak..
2011. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kicsit túlterhelhetted. Fél év edzés után szerintem fölösleges külön alkarra edzened, elég terhelést kap a többi gyakorlatnál a csuklód. Szerintem még ráérsz vele.

2011. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért mert gyenge vagy.
2011. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!