Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyiket választanád és miért?

Melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés
Nyernél egy 50.000 ft értékű élménykupont. Sok választási lehetőség van de engem ez a kettő érdekel: tandemugrás 4000 méterről, vagy egy Forma 1es autó vezetése a Kakucsringen 10 percig.

2014. jan. 13. 21:25
 1/5 anonim válasza:
Mindenkeppen az ugras. Mondjuk felelmetesebb, de hidd el jobb mint egy kocsit vezetni. :)
2014. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kocsit bármikor vezethetsz, még ha nem is f1est...
2014. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
tandem
2014. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kakucsringen F1?:OOOOOOOO
2014. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jól sejtem, LifeÉlmény :). Nem hinném, hogy valóban F1-es vezetésről lenne itt szó. 50 000ft-ért hatalmas ajándék lenne egy F1-es autóval körözni. Összehasonlításképp, ugyanezen az oldalon egy F1-hez képest elég lassú Formula Renault autóval 6 kör az Euroringen 44 000 ft. Egy F1-es vezetésért pedig van, hogy milliókat kérnek. Ráadásul, hogy egy F1-es autót 10 körig elvezess, hónapokig erősítened kellene magad, mivel egy átlagember pár percnél többet nem bír ilyen erőhatások mellett. Szerintem egy sima Formaautós vezetésről van szó, de nem számít, én gondolkozás nélkül azt választanám a helyedben :).
2014. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!