Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik dh vázat választanád?

Melyik dh vázat választanád?

Figyelt kérdés

Giant glory (08,09,10) Ironhorse sunday, Kona operator (11), Scott gambler dh (09), Specialized demo 9 (06), Specialized demo 8 (09)


Kérlek indokoljátok is a döntésetek



2014. jan. 6. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenképp valamelyik specialized vázat mert a többi elég noname és nem amerikai gyártásúak
2014. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kona noname? honnan szalajtják az ilyeneket?

amúgy dh-ra nincs rálátásom magellán vega-m volt még nem is tudom 2004 környékén azzal elvoltam, ezzel a három márkával kb egyenértékű tapasztalataim vannak azonos ár kategóriából.

2014. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
feladtad a leckét :) most milyen bringád van?sok mindentől függ: pl hogy eddig milyenhez szoktál? milyen szinten bicózol.. stb
2014. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom nehéz kérdés, stinkyről váltanék és 6 éve kb amikor csak tehetem kijárok jánoshegyre, versenyeken még nem indultam de nagyon szeretném kipróbálni magam pár hazai futamon és mivel nem voltam még versenyen nem tudom mihez viszonyítani a saját szintem. Csak már "féltem" ezt a vázat
2014. jan. 9. 10:09
 5/8 anonim válasza:
operatort semmiképpen, demo 9 jó lenne, de nem egy 2006-os, sundayből is csak régit fogsz találni elérhető áron. Én vagy a 10-es gloryra vagy a 09-es demo 8-ra szavazok. gamblerről nincs tapasztalatom, arról nem nyilatkoznék, de az újabbak nagyon bejönnek:)
2014. jan. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ironhorse és demo 9 azért nem lenne ideális mert viszonylag régiek és valószínűleg széthasználtak? És esetleg a 2009-es glory?
2014. jan. 11. 00:26
 7/8 anonim válasza:
a 2009-es glory még teljesen más volt, a 10-es már több mint fél kilóval könnyebb és kiforrottabb a mozgása is. És igen én nem vennék 5 évnél idősebb vázat..
2014. jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a 10-es glory-t venném.
2014. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!