Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Irdatlan mennyiségű combrúgást...

Subaru.555 kérdése:

Irdatlan mennyiségű combrúgást kaptam, mivel tudom kezelni, hogy holnap újra edzésen lehessek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Majd csak beleverik a fejedbe, hogy lépj el. Lehet, hogy 10 évbe fog beletelni, de majd menni fog.


Ha levágják a lábadat, nincs az a gyakorikérdéses válasz, aminek segítségével másnap edzésre mész.


Ha nagyon szétrúgják a lábadat, akkor sem mert fáj. És fájni is fog, ha meg ennyire fáj, úgy érzed nem tudsz edzeni akkor nem is érdemes erőltetni azokat a sérült izmokat pár napig.


Egyébként meg mit edzel ahol így szétrúgják a combodat? Meg minek, sosem értettem például a Thai-osokat. Még csak erősebbek sem lesznek attól hogy szétrúgják egymás combját, mire tanít ez meg? Komolyan, amikor normális küzdősportok/harcművészetek is vannak, akkor szétküldik egymás combját. Én meg ezt fogom ~10 éven belül lehetőleg megérteni valahogy.

2014. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jegelni szokták még a sportsérüléseket.. az legalább fájdalmat, gyulladást csillapít.


Utána köpöly terápia, de egyik módszer sem azért van, hogy 24 óra alatt használhatóvá tegyék a SÉRÜLT lábadat.


Vagy B) variáció:


Kemény vagy, csak izom zúzódásod van, még csak át sincsenek vágva az izmaid, tedd túl magad a fájdalmon és menj le edzeni.. ez is egy választás, ha kibírod.

2014. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!