Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot ajánlatok nekem?

Milyen sportot ajánlatok nekem?

Figyelt kérdés
Én egy magas 13 éves lány vagyok. Lehet ez a sport extrém sport is, régebben gördeszkázni szerettem volna de szerintem soha nem fogok megtanulni hisz mindig attól félek h mikor esek le. De ha valami más sportot tudtok ajánlani annak örülnék.
2009. dec. 3. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha magas vagy, akkor kosárlabda vagy röplabda.
2009. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
fal/sziklamászás ?:)
2009. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ezt azért elsősorban Neked kellene tudnod! Mihez van kedved?

Milyen a mozgásod, mennyire vagy gyors, kitartó, labdaérzéked van-e? Nagyon sok szép sport van, olyat kell találnod, ami szórakoztat, van hozzá kedved-érzéked is.Nem utolsó sorban legyen elérhető a számodra.

2009. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

ha mindenképpen gurulni akarsz akkor ajánlom a Heelys márkájú cipőket :) pár nap alatt megtanulod, csak szólj egy barátnődnek hogy segítsen ^^ ha azt vesszük extrém, engem mindig megbámulnak mert még új dolog Magyarországon xD ugyanakkor egy jó közlekedés mód ^^ de edzél rá előtte egy kicsit a combod elülső részére, mert már volt tőle izomlázam:P és ha nagyon ügyes vagy benne akkor trükközhetsz is. én mellette táncolok, nagyon ól kiegészítik egymást, nincs is olyan napom hogy ne lenne valahol izomlázam xD és a heelys-t csak egyszer kell kifizetni. remélem segítettem ^^

L/15

2009. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
jól*
2009. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kosárlabda,kézilabda,röplabda,vagy táncolj,aerobicoz:)
2009. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

atletizálj

kosárlabdázz

röpizz

vagy ejtőernyőzz

2009. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! 21.01 lehet h kipróbálom ezt a heelys cipőset, meg még sztem a kosarazást.
2009. dec. 4. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
mindenmindegy a lényeg h szeresd csinálni, és ne félj kipróbálni több sportot is, nem találhatja meg mindenki 7évesen a saját sportját
2009. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd el a rúdugrást.
2010. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!