Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keresztszalag szakadás után...

Keresztszalag szakadás után milyen sportot ajánlatok?

Figyelt kérdés

Sajnos ez már nem az első alkalom, hogy műteni kellett a térdem.. Titánkapoccsal van összefogva, és még friss a dolog, szóval még nem aktuális a sport, de azért érdekelne, hogy mit csinálhatok!

Azt tudom, hogy gyors meg hátúszás ok, csakhogy én azt nem fogom csinálni soha..

Köszi a segítséget, 18L


2011. jún. 11. 08:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy futni nem nagyon tudok (egyéb sérülés miatt), szóval az felejtős.
2011. jún. 11. 09:00
 2/4 anonim ***** válasza:

alapvetően gyógytorna...nem írták elő neked?

Éstermészetesen úszás. Nem értem a "nem fogom csinálni soha" véleményt. ha sportolni akarsz az elkövetkezendő 60évben,akkor úsznod kell.

2011. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dee, persze, gyógytornázok rendesen, minden nap, és nagyon szépen haladunk :) Én a későbbiekre gondoltam. Spinninges és kangoos voltam, de mondta orvosom, hogy ezt elfelejthetem. Igazából nem tudom, hogy mégis mi az, amit csinálhatok, és konkrétan ez érdekelne.


Én régen úsztam nagyon sokat, de hát mellúszásban. Annak, hogy mért nem szeretnék gyors és hátúszásban úszni, több oka is van.. az egyiket lehet nevetségesnek tartod, de nem akarok fiús testalkatot, így is van egy vállméretem, nem akarok még szélesebb vállt - > gyors, a másik, hogy a hátúszásra soha nem tudtak rávenni, ez belülről jön, egy gyerekkori trauma miatt, amiről nem szeretnék beszélni.

2011. jún. 11. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
a sakkot.
2011. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!