Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a mesterlövész puskáról?

Figyelt kérdés
[link] szerintetek jó puska? Gyári állapotában is pontos? Erős? Mennyi lehet a célzott lő távja és milyen BB-vel? Mert én nem szeretném tuningolni.
2014. jan. 27. 16:12
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Pontosságáról könnyebben jutsz információhoz, ha konkrét típusra keresel rá (akár angolul), erősnek erős, a 450 fps nagyon sok. Viszont a célzott lőtáv meg a pontosságtól függ (hop-up, cső). Egyébként alatta kb. 20 centivel le van írva, hogy 60m a lőtáv, és 0,28-as BB-t ajánlanak. (amúgy azt is számold bele, hogy ezzel nem lesz sok ölésed, nagyrészt csak lapítani fogsz, és vársz az alkalomra, mert egy AEG megaláz, ha ő vesz észre előbb...)
2014. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem van aegem is meg sotim is és a snipernek ez a szépsége itt nem lehet hibázni itt észnél kell lenni 1 lövés 1 találat :DDD ha nem akkor szívás. Meg nyílván egy kicsit pontosabb és nagyobb a lőtávja szóval kicsit kiegyensúlyozza a hátrányt szerintem. Köszi a véleményt :)
2014. jan. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!