Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egyetemre rollerrel menni...

Egyetemre rollerrel menni Budapesten, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 20:22
 1/4 anonim válasza:
Semmi extra, nagyon sok embert látok rollerezni pesten, nincs róluk semmi (negatív) véleményem.
2014. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egészen jó ötlet, de függ a távolságtól is. Egy bizonyos távolság fölött érdemesebb lehet biciklivel járni. Próbáld ki.
2014. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közveszélyes vagyok biciklivel :D Azért gondoltam a rollerre és azzal még kutyáimat is sétáltathatnám és jobban ki is tudom őket fárasztani mint gyalog. (Az egyik kutyám hiperaktív... vagy valami hasonló és ő a legkisebb)
2014. febr. 28. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt Debrecenben is van egy csávó, ő is rollerrel jár a kollégiumba, egyetemre. De ne egy kis alap rollert képzelj el, kisméretű biciklikerekei vannak, egész jó, fékes, teleszkópos, jópofa járgány. nem gáz csak maximum megmosolyognak ahogy elsuhansz.
2014. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!