Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft jg hk416 műanyag...

Airsoft jg hk416 műanyag testes fegyver megéri?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj airsoftban nem a külső a lényeg. A belső alkatrészek állnak a fontossági sorrend élén. Az ABS nem egy közönséges gagyi műanyag. Ez egy sokkal erősebb, sokkal strapabíróbb anyag. Nekem eddig csak ABS testesek voltak CYMA AK, JG G36K (ez van most is), ASG Shoti (bár ez eltörött.) A hideget nem bírják az biztos (mínusz fokokban elég törékenyek tudnak lenni), de a belsejük természetesen bírja.
2014. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ak meg g36 az tudom h minőségi erős műanyag ,de hallottam, h m4 ek műanyag teste törik :S
2014. márc. 4. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egy hozzáértő véleménye.


Szerintem meg nem törékenyek, csapattársamnak ilyenje van (lehet nem jg, de ugyanígy néz ki az biztos) lassan 2 éve és semmi baja a fegyvernek.


Amúgy én azért teszem le a voksom az ABS testes fegyverek mellett, mert egy 3,2 kg-os G36-tal is leszakad a kezem egy idő után. Egy acél m4 vagy ak 4-5kg-mal?! :D Könnyebb fegyver, könnyebb mozgás!

2014. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pepsinger válasza:
Üdv! Nekem ilyen van (bár a belső csöve fém), elég jó, pontos...0.12-es bb-vel kb 300-320 fps-t bír...szóval én használom, nincs vele gond...tudom sokan leugatják, de nekem bevált
2014. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!