Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csajok nektek bejön az ilyen...

Zaly kérdése:

Csajok nektek bejön az ilyen test?

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyesmi vagy a jobban kidolgozott jön be inkább nektek?



2014. márc. 7. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem a jobban kidolgozott tetszik, mert pasimé olyan
2014. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy kis izom azért nem ártana!
2014. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem a jóval edzettebb test jön be.
2014. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért van izom rajta 10hónap street workout, nincs kezdésről képem, de szerintem innen zsirt kell ledolgozni s jó lesz nemde?
2014. márc. 7. 21:21
 5/13 anonim ***** válasza:
A melledről ami ugye nincs, milyen zsírt akarsz ledolgozni? Olyan leszel, mint akit mellbe lőttek egy ágyugolyóval!
2014. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az a tájék nem a legjobban kidolgozott felem
2014. márc. 7. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ez figyelj apa, ez elég gyengusz. a street workout-ot meg húzd le a wc-n. Legalábbis abban a formában ahogy csinálod mert 10 ha hónap alatt ennyi lett az eredmény akkor még a ping-pongozással is jobban fejlődnél
2014. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kösz a gyengusozást, ezt azért nem mondanám. Te tuti soha az életbe nem edzettél saját testsúllyal valami edzőterembe járó 6000 es egóju barom lehetesz. Mivel alapból nincs is előtte kép, honnan tudod, hogy nem 130 kiló voltam azelőtt?

Ez egy diszkrét kérdés volt, számítottam is rá, hogy a válaszok nagyrésze a kidolgozottabb test melett fog szólni. Szóval ha olyan ku*va gyenge vagyok mondd el, hogy hogy a büdös P*ába történhetett az, hogy elmentem edző terembe és 15 éves létemre 88kilóson egyből kiemeltem 80-85 majd 90 kilót? Hát egy átlag ember aki ping pongozik, hangsúlyozom FELNŐTT férfi 100%, hogy ha életlébe nem edzett, annyit nem fog kiemelni, amelett, meg 10-15 ször lazán huzodkodom salyát közel 90 kilós testsúlyommal 15 évesen megint csak hangyúlyozom, hogy nem átlag.... Ha továbbra is gyengének tartasz akkor nézd meg a korombelieket drága barátom és azután kommentálj. Tudom, hogy nem irtam oda korom, ezzel kár is felvágni szándékosan nem irtam oda..

2014. márc. 8. 14:57
 9/13 A kérdező kommentje:

edzés után amugy látszik, hogy nem épp ágyugolyóval belőtt valami lenne, szerintem..

[link]

2014. márc. 8. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az erősebb fiúk emelnek 80 kilókat a suli konditermébe...
2014. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!