Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi kell egy jó autó versenyző...

Patya5 kérdése:

Mi kell egy jó autó versenyző csapat össze állításához? Milyen költségekkel és teendőkkel jár?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Nem tudtam,hogy hova sorolhatnám a kérdésemet,ezért az extrém sporthoz sorolnám leginkább.Na most én arra lennék kíváncsi, hogy ha én el szeretnék kezdeni egy autó sportot(a Drift és társai leginkább) amatőr szinten,akkor milyen lépéseket kellene megtennem ehhez? Gondolok itt a kiadásokra, hogy mire mennyit,akkor milyen vizsgák kellenek stb tehát így cakkumpakk kíváncsi lennék az egész történetre,amit tudni lehet róla!!! Csak azok írjanak legyenek szívesek,akik nagyjából benne vannak ebbe az egész dologba és tudják mi újság! Remélem lesz aki kiszúrja ezt a kérdést, előre is köszi! :)

2014. márc. 24. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!