Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tegyek/tegyünk hogy végre...

Szalai Martin kérdése:

Mit tegyek/tegyünk hogy végre észrevegyenek minket hogy el kéne már végre egy skatepark Veszprémbe?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több a baj Veszprémben a bmx-esek körében hogyha a belvárosban kinézünk valami jó spotot és ott bicajozunk... és már kezd elegünk lenni hogy a legjobb helyekről elzavarnak minket külön féle okok miatt (pl.: hogy ha elesünk, az az ő felelőségük, meg kárt okozunk a helyekben, ez nem játszótér stb stb...) és rendőrt akarnak hívni ránk.. Én szerintem egy Megyeszékhelyen elég sokan elvárnának egy skateparkot és nagy lenne az érdeklődés felé(mivel Veszprém megyéből is sokan járnának) vonzaná az embereket.. jobban lehetne fejlődni és versenyek is lehetnének. De nem... nekik kell Veszprémbe 6 focipálya, 800 körforgalom, 60 új út, 80 db parkolóház, sétáló utca fel újítás... -.-"

ezekből ha tényleg csak a lényeges dolgokat építenék meg nem hiszem el hogy nem tudnának egy parkot ki spórolni nekünk...


Mit tegyünk ez érdekében hogy végre meg valósuljon az álmunk amire már nem is tudom mióta várunk??


Meg éljük mi talán egyszer hogy ez bekövetkezik hogy építenek nekünk végre egy skateparkot??


2014. márc. 25. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Megértem. Én meg mindig minigolf pályát szerettem volna a környékünkön (másik város). De hát, ilyen az élet...
2014. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Á nem is akarod másokra ráerőltetni a saját véleményed, igényeid stb. :D


Azzal egyetértek, hogy inkább skate park mint focipálya. De egyébként tegyük fel semmi luxusra nem kellene pénzt költeni, mert tegyük fel emberek éheznek és egy szegény országban élünk.


Az érveid viszont nem rosszak, hülyeségekre úgyis elmegy a pénz, próbálj sok érdeklődőt (aláírást) gyűjteni és kérdezz rá pl. önkormányzatnál hogy ezügyben lehetne-e tenni valamit.


Fb oldal könnyíthet emberek toborzásában..

2014. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan küldtek el? Aréna mögött amúgy láttam két srácot száguldozni, az a hely néha üres...
2014. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már sokszor előfordult hogy az önkormányzathoz fordultunk, mindig az volt a kifogás hogy nincs pénz... de amellett felhúztam most egy hangvillát, egy parkolóházat, felújították a sétálót, tavaly teljesen felújítottak egy teljesen jó állapotú utcát... meg ilyenek mennek itt.:/ amúgy a Lovassy elötti új parkolóházból küldtek el minket leg utoljára, de már a Kossuth utcáról is elszoktak, meg a Chollnoky Penny-től meg sk helyről, ez nem csak egy helyre vonatkozik éppen ez a gond.. amúgy 2 haveromat láthattad, de arénánál nincs is nagyon hely ahol lehetne rendesen biciklizni... oda csak néha járunk ki
2014. márc. 25. 22:27
 5/8 A kérdező kommentje:
felhúztak* bocsánat az elírásért
2014. márc. 25. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Lovassynál az egyik parkolónál kb meg nem is láttam kocsit :D
2014. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- ki küldött el? Mi az hogy elküldtek? NEM uralkodhat senki sem rajtatok!


- csak rendőrre kell hallgatnod, de ő is csak jogszabályok szerint utasíthat bármire is (először meg kell tenni amit mond, de ha szemétkedik akkor utólag emiatt felelősségre lehet vonni!)


- esetleg fiatalkorúak vagytok? Nem akarom hogy rossz értelemben véve szabálytagadók legyetek, de igazából kiskorúaknak semmi félnivalójuk nincs. Mert senki nem küldhet el sehonnan, mégis milyen dolog lenne már? Magánterületen ennek utána kell nézni persze hogy hogy van. Ha meg rendőrt hívnak, mindig legyetek kedvesek mosolygósak és rendesek, kölykökkel viszont a rendőrök sem tudnak szívózni. Nevetséges is lenne.. De egyébként is 'legrosszabb' esetben a rendőr kér meg hogy menjetek máshová. Viszont aki kihívja rátok (ok nélkül) azt lehet jól lecseszik, de meg is érdemlik.


Ezt most függetlenként írom, én nem vagyok bringás/deszkás, de nem hiszem el hogy nem lehet nyugodtan együtt élni a rohadt városokban. Készek az emberek, komolyan.. ahelyett hogy ők is mozognának meg ellazulnának kényszeresen vegzálják egymást.. érthetetlen.. Mert ha még idős emberek között száguldoznátok, oké megértem hogy veszélyes és ne csináljátok.. De normálisan megmiért ne bicikliznétek? Senkit nem zavartok.. Magyarország jelenleg komolyan egy feketelyuk Európában..

2014. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok fiatal korú, és egy parkolóházból küldtek el. De direkt a tetején bicajozunk mindig mert ott senki sincs soha és senkit sem zavarunk, akik elzavartak azok pedig valószínüleg az épület tulajdonosai voltak.
2014. ápr. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!