Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tegyek hogy ne unjam meg...

Mit tegyek hogy ne unjam meg az adott sportot?

Figyelt kérdés
Rengeteg sportot kipróbáltam már életemben,kisebb nagyobb időtartamokkal.gyerekkoromban 2évig karatéztam,1hónapig úsztam,3évet parkouroztam,1hónapot bokszoltam és a bokszot jövő hónaptól újra el szeretném kezdeni de van egy olyan problémám hogy hamar elmegy a motivációm és utána már nem akarok utána meg folyamatossan megbánom.mit tehetnék hogy megmaradjon az adott sportág iránti szeretetem? az elsoroltak közül az úszás volt az amit annyira nem szerettem a többihez képest.a válaszokat előre is köszönöm!:) (rengetegen mondták hogy jó vagyok amit csinálok csak hamar feladom)

2014. márc. 27. 20:00
 1/3 anonim válasza:
A sportokat űzni kell amíg lehet és igen van olyan,hogy megunja az ember valamelyiket próbálj ki minél többet és rátalálsz arra a sportra amit szeretnél csinálni akár kicsit színesitve is.Tedd fel magadnak a kérdést melyik volt a legjobb és ha nem jön a válasz akkor próbálj több sportot.
2014. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom de mint ahogy leírtam rengeteg rengeteg sportot,harcművészetet próbáltam.A bokszot szerettem is csak feladtam tehát itt inkább az lenne a dolog hogy mi az amivel megtarthatom a motivációmat.
2014. márc. 30. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy motiváció. Vagy csinálod vagy nem a többi kifogás.HA megvan a flow élmény nem kell semmi több hozzá.
2014. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!