Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a GTX MTB mennyire bírná...

Ez a GTX MTB mennyire bírná az ugratásokat és az enyhe DH-t (downhillt)? Ha bírná az ugratásokat akkor szerintetek mekkorákat bírna? ( TÖBBI LENT )

Figyelt kérdés

Gondolok itt a boxokon, rendes ugratókon való ugratásokra is.

Kb. 3-4 éves MTB,típusa GTX, újonnan vettem. 24-es a vázmérete. Elől-hátul teleszkól, elől-hátul tárcsafék (bovdenes) illetve duplafalú felnik vannak rajta. 21 sebességes. Még annyit, hogy Tescos... és 30 ezer forint körül volt, de most ne azt nézzétek, hogy Tescos.

Nagyjából így néz ki, hogy ha ez segít:


[link]


2014. ápr. 12. 20:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam... nem a vázmérete hanem a kerékmérete 24-es.
2014. ápr. 12. 20:31
 2/10 anonim válasza:
Én nem merném megpróbálni, ilyen árfekvésű bicajon a tárcsafék elég gagyi minőségű.
2014. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél a traumatológiára kerülni a második ugratás után, akkor nyugodtan próbálkozz. Az ilyen áruházi ipari hulladékok (elnézést a nyers fogalmazásért, de tényleg az) nem alkalmasak ilyesmire.

Itt láthatod mennyibe kerül egy igazi dirtjump bicaj: [link]

2014. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Te hülye vagy? Ennyiért? Ebből már 7142 kiló szeletelt fehéret tudsz venni. Szeleteltet!
2014. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most azon gondolkodom, hogy a hátsó kerék kapna olyan nyolcast, hogy rátekeredne a vázra, vagy az a szép hátsó teló koppanna egy utolsót, vagy a kormány törne le egyszerűen az első ugratásnál.
2014. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
p-be, csak 714 kilót.
2014. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Vagy a töke törne bele a nyeregbe :D
2014. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kispénzű vagy én nem kergetnék DH álmokat, ha ugrálni akarsz vegyél egy Dirt-re alkalmas BMX-et.
2014. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy egy BMW-t. Vagy sok kenyeret.
2014. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LoL ilyenbicóm volt nemrég jöttem le szőlőből (tavaly) (esős volt az idő) nyilvánvaló hogy sárban a fék behalt jó mivel ismertem a terepet gondoltam hogy hosszabbítok és valahol megállok (első fék halt meg) ugye a hátsó jó volt csak az meg csak csúszott vagy nem fékezett jó gondoltam egy kanyarban ami kicsit síkabb terepen vagyis egy kicsi kanyar ami nem a dombos volt ott befarolok na megálltam első fék tényleg meghalt vagyis ami ott tartja a fékpofát ott valami le esett vagyis eltört és ki esett a fékpofa hátsó fék szó szó kibírta de amikor egy résznél húztam húztam pöppet meleg lett teleszkóp szerintem ha a szokásos terepen megyek eltörik kerékbe enyhe nyolcas lett gondolom ha itt is a szokásos terepen megyek akkor nem enyhe lett volna. váz megrepedt :( vagyis a fejcsőnél vagy hogy híják ja és ez még nem is annyira dh terep volt úgy hogy enyhe dh nem ajánlott ja és biciklivel mi lett? egyértelmű hazavittem a vázat nagy nehezen meghegesztettem szétkaptam a bicót és vázat eladtam 4-5000 ft-ért ennyit tudott ez a szerencse csomag
2014. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!