Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát ajánlanátok?

Milyen gördeszkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem longboardot6 cruisert szeretnék venni, hanem simát, csak nem tudom milyen márkájú legyen.almost,cliché, darkstar stb Netről rendelnék, ezért nagyon jó lenne, ha linkelnétek oldalakat:) köszi minden segítséget

és méretben milyen passzolna a legjobban (ami nem akadályoz a trükkökben) 176 cm-- 41 láb



2014. ápr. 13. 15:49
 1/3 Beniy ***** válasza:
Hi! :) Szerintem ha van pénzed rá, és találsz is olyan helyet, ahonnan tudsz rendelni, akkor szerintem egy 8.0 inch széles Almost komplett tökéletes lenne. :) De ha az nem megoldható, akkor a clichének is és a darkstarnak is vannak teljesen jó deszkái. A kettő közül igazából a clichétől vennék szintén valami 8 széles cuccot. :)
2014. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Itt van pár oldal, itt jó deszkák vannak szerintem:)

[link]

[link]

[link]

[link]


Hajrá! :)

2014. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én netről nem merek rendelni.

Inkább elmentem a Garage Store-ba és onnan vettem. :)

[link]

Nekem ilyen, Darkstar.

Hihetetlenül jól gurul.

Bírja a strapát és tökéletes.

Tegnap előtt 16 km-t gurultam vele 1 és fél óra alatt.

Szerintem nem rossz! ;)

A deszkát azt imádom, tényleg.

Csak ajánlani tudom.

Szóval. Nekem a DARKSTARral van tapasztalatom.

Csak ajánlani tudom. :)

Üdv: Egy deszkás lány. ^^

2014. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!