Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék gördeszkát vásárolni...

Szeretnék gördeszkát vásárolni, kezdő vagyok, mit ajánlanátok? (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves fiú vagyok. Van gördeszkám, de gyerek méretű. 62x15 cm ha jól tudom. Ezen megtanultam ollie-zni, de olyan helyen használtam eddig ahol nemlátott senki. szóval hogyha városba szeretnék vele ki menni, nemtudom h ki-e röhögnének vagy valami. Szóval szeretnék egy rendes méretű skate-t. Nincs sok pénzem rá. Ezért azt szeretném megtudni, hogy a teszkóban (esztergom) kapható-e gördeszka, ami bírja a strapát ?
2011. aug. 22. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
igen kapható a tescoba gördeszka de ha rám hallgatsz akkor ne vegyél ott deszkát mert elég hamar tönkre megy és MAX gurulni lehet vele .Ha nem tudsz túl sokat rá szánni akkor a hervisbe vagy a decathlonba nézz körűl ott ilyen 5-10 ezer forint körűl találsz deszkát :)
2011. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, nemnagyon vágom ezeket. nem magyarországi vagyok :S de esztergom-ba járok szál ott lenne a legjobb
2011. aug. 22. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
aha értem hát akkor talán még azt tudom mondani hogy netről rendelj egy viszonylag olcsó de jó deszkát..
2011. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a Choke márkájú deszkák jók jó a mintájuk és városba is tökéletesek :)
2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!