Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a jobb? Airsoft, vagy...

Melyik a jobb? Airsoft, vagy Paintball?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy, hány méter a megbizható lötáv középkategoriás felszerelésel.
2009. dec. 21. 14:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

sztem a paintball az jobb annyiból h meglátszik ha meglőttek, szóval kisebb a csalás lehetősége.

az airsoft a becsületen alapul.

ezt tudom csak válaszul adni, remélem ezzel is segítettem.

a lőtávukról nem sokat tudok, bocsi :(

2009. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a paintball sokkal szervezetebbb ott nem lehet hogy öszehivsz 10-15 havert aztán kimentek játszani mert oda kell palack nagymennyiségű lőszer a fegyver drágább mint az airsoft...mármint az alap..felette airsoft meg paintball is csillagos ég lehett. drágább a lőszer plussz kell gáz is... viszont paintball hoz ha valami pályára mész ott adnak fegyvert lőszert ruhát airsoftnál meg mehetsz az erdőbe a haverokkal...én paintballt jobban bírom de van airsoft fegyom ami egy nagyon alap cucc de arra jo ha hivnak ki tudok menni mokázni...paintball-ba meg inkább szervezni kell meg oda nagyobb az érdeklődés ha szervezni kezdek...airsoftba meg törzsgárda van...szoval mind2nek vannak előnyei meg hártányai...egy paintball partyt nem uszol meg 5000 alatt airsoftba meg mongyuk vaterán találsz kulturált fegyvert 25ért meg veszel eg ymaszkot 5000ért és igazábol mehetsz játszani mert mongyuk 10ezer töltény egy ezres...paintballba meg 10-15ft egy golyo
2009. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
PAINTBAAALL :D
2009. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én jártam (járok) paintballozni de csak ritkán jön össze a csapat és drága is.

Ezért vettem egy airsoft fegyvert és most inkább airsoftozni fogok. Mind a kettő f@sza de 2 külön múfaj.

A paintball lövés jobban fáj de talán airsoftal meszebre lehet lőni és pontosabban (alap 25-30ezres fegyverrel 50-60 méterig, komolyabb sniperrel akár 100 m-ig is ellehet találni egy embert),de hazt nézed hogy van rá mondjuk 30000Ft-od akkor szerintem abból jobb airsoft felszerlést tudsz venni mind ugyananyiért paintballt + az airsoft további költségei töredéke a paintballnak.

2010. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Hát te meg hol láttál 1000Forintért 10 ezer BB-t

2500 20grammos BB 2900Forint


Az airsoftnál minimum 60 fővel játszol.

Az airsoft sokkal szervezettebb mint a paintball sokkal jobb pályák vannak könnyebb újratölteni a fegyvert + sokkal több golyód van.

Van rugós, gázos(CO2 patron v Green gas) és van elektromos fegyver is.

2010. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Hehe népeszmecsere :D


3 Éve paintballozom heti szinten edzések , versenyek stb stb .


Nekem ez a sport a legjobb sport amit ismerek mégsem mondom h ez a legjobb !


Airsoftról :

Militarista játék , bujkálós katonai jellegű , bozótba vetődés , élethű ( "Játékfegyverek" ) , Sokkal nagyobb társaság.


Előnyei : Megvásárolható egy kezdő dolog nem olyan drága a kis golyócska sem olyan vészes költség.+ élvezhető nagyon a nagy Scenario kon. Hátrányai : Fix a társaság ritkán cserélődnek az emberek , nem verseny képes sport hiszen túl fairplay. Funolni azaz hobbi szórakozásnak nagyon jó és a pénztárcád sem fog kiürülni


Paintball : 2 nagy ága van az Airball és a Woodsball


Woodsball : Hasonló az airsofthoz.Kezdő marker (jelölő nálunk paintballban nincs fegyver mi marker nek hívjuk) drágább jelentősen , palackot kell venned , amit töltetni is kell tehát vagy játszatóhelyen játszottok , vagy vesztek pl búvárpalackot és átfejtőt amiről tölteni tudjátok a kis levegős palackotokat ( búvár palack + átfejtő 40 e környéke árba) Ha saját magatok akartok játszani , ha játszatóhelyen ott saját felszereléssel olcsóbb a játék , + Vannak itt is Scenariok amik nagy valamilyen történelmi története feldolgozó nagy társaságú épületharcos játékok. A ruha az ugyan annyiba kerül mint az airsoftos, csak ugye a festékgolyó is drágább Előnye viszont , hogy bírókkal egyszerűen lehet belőle akár "versenyt" is csinálni.


Airball : A paintball SPORT és VERSENY ága ( az én szivem csücske ) :)


Felfújható fedezékek között megy a játék fix (X) perces játékidő minden találat számít... stb stb keress rá you tube on látni fogod . Bírókkal verseny szerű a játék . Iszonyat jó , taktikai és ügyessségi sport is egyben . Tény h ilyen felszereléseknek az árai elég magasan vannak ..... ezt tudni kell


Ha bármi segítség kell : plestamas@t-online.hu

Üdv,

Plés Tamás

[link]

2010. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A legjobb sport szerintem , de nem a legjobb sport meg ez szubjektív, így értettem az elejét ... visszaolvasva hülyén hangzott :P :D
2010. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mind két "sport" nagyon jó a maga kategóriájában.

Engem a paintballtól az ára húzott el az airsoft felé ,de bejön az is nagyon.

2010. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Csaba87 válasza:
100v100 fős airsoft csatáknál nem sok minden van amit többet kellene szervezni
2011. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Paintball a legjobb mint sport, tényleg jó viszont nagyon drága is.

Az airsoft élethű, a felszerelés nem túl drága, rugós ak47et tudsz venni 7ezerért is, vagy gázzal működő pisztolyt ugyanennyiért. (persze vannak drágábbak..) Én az airsoftot ajánlom, de persze azért mert én is airsoftozok (ízlések és pofonok). Hihetetlenül jó benne a csapatmunka, az élethűség és az iszonyat mennyiségű adrenalin. Az igaz hogy becsületjáték, valaki írta hogy paintballban nem lehet csalni itt pedig igen.. Nem szoktak.. Nagyon lenézik a csalókat, de van amikor lassul a golyó és eltaláltad akkor nem érzi meg valaki az adrenalin miatt. De szerintem ez nem nagy probléma, lősz még1et. (Olyan is előfordul hogy nem találtad el pedig halálpontosan céloztál, lehet hogy lepattant a fegyverről vagy elfújta egy nagyobb széllökés.)

2011. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!