Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet Angliából airsoft...

Lehet Angliából airsoft fegyvert rendelni Magyarországra?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak a vámot meg a többit is számold bele nehogy többet keljen fizetned, mint itthon. Bár itthon kicsit drága minden.
2014. ápr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vámot nem kell fizetni, mivel Európai Uniós tagországok között nem kell vámot fizetni. Ergo csak a postaköltséget kell állnod, de jobb, ha vásárlás előtt egyeztetsz velük az árról a postával együtt.
2014. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bizony, vám elvileg nincs, de a postaköltségről érdeklődj, mert az "elviheti" az egészet.
2014. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaja.


Bár az angolok nagyon rendesek. Csapattársam rendelt egyszer és a posta kb. 5000 volt ( a súly miatt), de 3 nap, azaz 3 nap alatt ki szállították ide hazánkba épen és egészségben.

2014. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem Angliából gyorsabban ideér, mintha Magyarországról rendeled :-)
2014. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem rendelhetsz külföldről habár nem mindig lesz olcsóbb mint ha itt veszed meg, de kint több fajafegyver és több típusú fegyver kapható mint itt nálunk..... (Én jártam már úgy hogy megvettem egy fegyvert nálunk, és kiakartam cserélni egy alkatrészt de külföldről kellett rendelni és a borítása jobban megvolt csinálva mint az itthoninak.)
2014. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!