Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek fájdalmas ez a...

Szerintetek fájdalmas ez a technika? És ha fiún csinálná a csaj?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 22. 17:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Elárulnád, hogy lehet ebből kiszabadulni? Mert videón mindig ez a fogás volt a "vége a dalnak" és nem láttam olyan videót, amin ebből kiszabadulnak. Leírnád, hogyan történik? Vagy linkelné egy videót róla? Köszi!
2009. dec. 23. 22:40
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha rajtam csinálnák, nem sok ötletem lenne, hogy szabaduljak ki ebből a fogásból. Szerintem, ha talán nem is lehetetlen kiszabadulni a fogásból, de biztos kell hozzá valamilyen küzdősportbeli ismeret, mert anélkül szerintem bajosan szabadulna ki az áldozat (aki eredetileg valószínűleg a támadó fél). A fájdalom pedig abszolút hihető, hiszen a kart hajlással ellentétes irányba feszítve mindenkinek fáj, ez anatómiai sajátosság. Ha a támadó sokat "ficánkolna", szerintem ebből a felállásból simán el is tudnák törni a karját és onnantól kezdve eldőlt a küzdelem... Nem?
2009. dec. 23. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!