Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lányok! Hány évesen kezdtetek...

Lányok! Hány évesen kezdtetek el küzdősporthoz mellvédőt használni? Alapból használtátok, vagy csak miután eltalálták a melleteket. Viseltétek már máshol is (pl suli, buli, koncert) vagy csak sporthoz használjátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 21:25
 1/4 anonim válasza:
Én 14-15 éves kortól, de szerintem ez attól is függ, kinek mikor kezd nőni a melle. Mivel nem volt sajátom, csak versenyre vettem fel kölcsönből. Szívesen használtam volna egyébként edzéseken is, nem is tudom, végül miért nem tettem. Máshol nem viseltem sporton kívül. Én azt mondom, érdemes beruházni rá, sok kellemetlenségtől megkímél.
2014. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
soha nem viseltem, és nem is viselek!:)
2014. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kibírod ha mellbe találnak, vagy még elkerülted? Miért nem viselsz mellvédőt?
2014. máj. 13. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 12 éves koromtol...én edzésre és versenyekre használom csak. Ha te edzésre nem veszel fel magadra mellvedot,versenyre úgy is kötelező lesz...(a helyesirasert bocsi )
2014. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!