Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tapasztaltabb díjugratók, ti...

Tapasztaltabb díjugratók, ti mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól ez a kérdés, akik már voltak legalább 2-3 díjugrató versenyen. (akár póni klubos, akár nemzetközi olimpia, a lényeg, hogy ugratott rajta.) Milyen versennyel kezdtétek, és hány évesen? Mennyi időbe telt, míg elkezdtetek díjugratni? Azonnal a díjugratással kezdtétek, vagy más lovas versenyággal?


Előre köszi a válaszokat.



2014. ápr. 22. 23:54
 1/1 anonim válasza:
Nekem 4 éve van rajtengedélyem, de csak 3 éve versenyzek rendszeresen. Én viszonylag későn kezdtem lovagolni 11 évesen(mármint akik a sportban benne vannakhoz képest) ugrani 13 éves korom körül kezdtem és 14 voltam mikor meglett a rajtengedélyem. :) Én úgy kezdtem az egészet, hogy nyári lovastáborba voltam és utána beiratkoztam bérlovasnak, aztén eldöntöttem, hogy díjugrató leszek és ezért nem csináltam mást, viszont egy bizonyos szint után már nem volt elég az a tudás ami volt ìgy elkezdtem egy díjlovas oktatónál idomítő lovaglást tanulji. Ennyi a történet eleje dióhéjban. :)
2014. máj. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!