Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő lány gördeszkásnak...

Kezdő lány gördeszkásnak milyen deszkát javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Mindegy csak tescos ne legyen...
2014. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Vegyél egy dászkát 5-6 ezerért elősször. Azzal megtudod tanulni az alapokat (gurulni, ollie, manulal, és néhány alap trükköt). Az ollie a legfontosabb, az az alapja minden trükknek. Csak akkor kezd el, ha már magabiztosan gurulsz és állsz a deszkán. Ha ezek mennek, és jobb deszkára van szükséged, akkor vegyél drágábbat. Addig még eldől hogy tényleg szeretnél-e gördeszkázni, és lesz-e kitartásod hogy gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj. Egyébként én is kezdő vagyok, és is készülök gördeszkát venni. Greenzoneban fogok venni, igaz hogy biciklibolt, de néhány gagyi deszka van ott is viszonylag olcsón. Az elég egyenlőre. Nézz körül, mondjuk tescosat én se ajánlom, mert azzal gurulni sem lehet olyan jól. Az a lényeg, hogy guruljon, a kerekek ne akadjanak meg, méretednek megfelelő legyen, és törjön szét, ha egy patkáról leugrasz vele. Esetleg ha van a közelben olyan ismerősöd aki tud deszkázni, az megtudja mondani, hogy az adott deszka minősége megfelelő-e hogy az alapokat megtanuld. Sok sikert, és kitartást! :) amúgy hány éves vagy?
2014. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vasaló :)
2014. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Először egy olcsóbbat keress.

Ha később is így gondolod, hogy folytatod a sportot, akkor vehetsz drágábbat is. :)

Addig megteszik az olcsóbb deszkák is.

Sok sikert hozzá és kevés esést! :)

Üdvözöllek a deszkás lányok között. ^^

Elárulom, én is lány vagyok és deszkázom! ;)

Szóval hajrááá!! ^^ :D

2014. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!