Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gáz ha lány vagyok és extrém...

TomKaraa kérdése:

Gáz ha lány vagyok és extrém rollerezni akarok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az extrém sportok inkább fiúknak valók, és nem is nézek ki olyan tipikus skater lányként, viszont már régóta szeretnék rollerezni és már meg is van a roller, viszont nem tudom, hogy menjek oda a skate parkba lányként. Persze sok haverom rollerezik,biciklizik szóval velük elmehetnék, de nem lenne fura??

2014. ápr. 6. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem furább ha egy fiú rollerezik minthogy egy lány
2014. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Os_UiZ0dQAs

ez nem olyan, inkább fiúknak van, de köszi a választ :))

2014. ápr. 6. 20:58
 3/8 anonim válasza:

Nem tudom milyen korú a társaság, ha fiatalabbak, lehet piszkálni fognak az elején amíg meg nem szoknak, ha már idősebbek vagytok, a kutyát nem fogja érdekelni a nemed.

Én airsoftoztam (szintén nem túl nőies), szerintem senkinek nem tűnt fel, hogy lány vagyok, pedig elég csajos voltam, oda is sminkben mentem. :D

Szóval nyugi, egyáltalán nem ciki. =)

2014. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14-15 éves társaság, de nem miattuk félek hanem másoktól :SSS és köszönöm a válaszodat :))
2014. ápr. 7. 20:42
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én 14 éves fiú vagyok, volt barátnőm bmx ezet... őt se piszkálták nyugi téged sem fognak, habár, engem azé piszkáltak a nagyobbak, mert nem extrém rollerrel hanem egy sima rollerrel tolom, de nem kezdő hanem már haladó szinten tolom, am meg SZARD LE ha basztatnak majd megunják, nekem ez a taktikám :D ( Égő mikor sima rollerrel beadom a vp-t a többi meg lucky vagy mgp-vel nem adja be xD)
2014. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bundaguz ***** válasza:
17 vagyok fiu es meg engem is megneznek a tobbiek de ha tolok egy tripla vp-t akkor bezzeg kuss van szerintem nem gáz
2014. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok:)
2014. aug. 17. 12:57
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nyugottan meny skate ba nem hurognak le van pár fiu akinek kimondottan tetszenek a rollerezo lányok , és a skate parkosok se harapnak hamar megbaratkozol velük
2015. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!