Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik gördeszka lapot válasszam?

Melyik gördeszka lapot válasszam?

Figyelt kérdés
Ártól eltekintve. [link] vagy [link] . Köszi a válaszokat.Fejtsétek légyszi ki bővebben miért jobb az ami szerintetek jobb.

2014. máj. 11. 10:22
 1/1 anonim válasza:

Nekem egyértelműen az első jön be, abban van fantázia, egy kis humor és egységben van az egész. A patternben elrejtett kis logó is tetszik. A másodiknál mutatós a csillagköd meg minden, de csak rá van nyomva a logó egy szép háttérre, minden elméleti kapcsolat vagy stílusbeli egyezés nélkül (jó, látom, hogy a font felhős jellegű szeretne lenni, de nekem nem jön be különösebben így sem).

Tudom, hogy írtad, hogy ártól eltekintve, én úgy is értékeltem őket, de így hogy megnéztem az árat, még egyértelműbb lenne a döntésem :D

2014. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!