Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka (nem longboard)...

Hekren kérdése:

Gördeszka (nem longboard) lejtőzés tippek, tudnivalók?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A hétvégén volt alkalmam először lejtőzni egy jó kis közösséggel, és ilyen fantasztikus élményben még nem volt részem 9 év deszkázás után... az első pár percben nagyon ijesztő volt, nem tudtam hogy mennyire ereszthetem meg a dolgot mivel ahol jöttünk a leg végéig teljesen lejtett. ( Edvil illés út 53-as busz végállomás közelében :)) A powerelgetésben (meg eféle lassításokban) nem voltam olyan szinten dinamikus mint a többiek mert ekkora sebességgel nekem túl ijesztő volt akármit is csinálni :D Annyi volt az egész hogy úgy fékeztem hogy lassan letettem az egyik lábam, és egy kicsit lelassultam. De a cipőmnek ez nem nagyon tetszett. A többiek teljesen magabiztosan suhantak a végtelenségig, powerelgettek és szinte le se tették a lábukat, én meg egy másik személy aki szintén (jeltő) kezdő kicsit lemaradtunk. Az érdekelne hogy milyen fortélyokat lehet bevetni tippeket használni amitől igazán magabiztosan megtudom ereszteni a sebességet még akkor is ha nem lesz emelkedő. Természetesen ide is kell egy fajta rutin, de érdekelne hogy a függő kőkeményre húzásán kívül milyen tippeket kaphatok tőletek ami magabiztosabbá dinamikusabbá tesz egy kicsit. Gyakoroljam a poweslide-ot a lassítás érdekébe nagy sebességgel ? egyéb tanács stb nagyon megköszönném ! :)

2014. máj. 11. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak annyit tudsz tenni, amit írtál, hogy gyakorlod a power slide-ot mindkét irányban. Esetleg nézz longboard tutotialokat, az segít.
2014. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!