Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen önvédelmi küzdősportot...

Milyen önvédelmi küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok kicsit ducibb mint az átlag, de egy kis faluban lakok és rengeteg cigány van erre. Amióta kijárok a városba haverokkal egyre többször kötnek belénk és nem szeretném hogy néhány ilyen gázkamra szökevény verjen agyon az út szélén mert véletlenül ránéztem.
2014. máj. 25. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy pontosan hogy írják, de a kravmaga (nem hiszem hoy írjak) nagyon jó. Ismerősöm is ezt csinálja és tényleg az önvédelmi alapokat megtanítják meg a többit. Ezt megérne neked kipróbálni szerintem
2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Boksz.

De a legjobb, egyébként, ha ált. iskola után elhúzol a kis faludból és csak nagyon ritkán nézel vissza. (Sajnos...)

2014. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Boksz, thai box. De ne azért járj a terembe, hogy megtanulj verekedni. Ne csak ez legyen a célod. Egyébként meg ha vannak 3-an vagy 4-en, te meg egyedül vagy, esetleg a haverjaid berezelnek és eliszkolnak, te meg ott maradsz akkor csúnyán megjárod. Körbeállnak, lefognak és szétverik a fejedet, eltörik a bordáidat vagy leszúrnak. Nekem van tapasztalatom a dakotákról, rengeteg találkozásom volt velük napi szinten. Csak azt tudom mondani, hogy kerüld el őket. A terembe ne azért járj, hogy tudj verekedni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy veresd szét a fejed, de ha nem muszáj ne verekedj. Az edzések jót fognak tenni, tanulsz pár mozdulatot, mehetsz versenyekre is, erősebb leszel, nagyobb lesz az állóképességed és fegyelmet tanulsz.
2014. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja a box az jó, tele lesz "dakotakölyökkel", legalább hozzászoksz, hogy a "gázkamraszökevények" szétverik a fejed.


mert aztán napi szinten sok 13 éves gyereket vernek halálra a cigányok...

2014. okt. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!