Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Közlekedésre milyen gördeszka...

Közlekedésre milyen gördeszka típus lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Teljesen laikus vagyok, de kéne egy olyan jármű ami sokkal gyorsabb mint a gyaloglás, és lehet kombinálni tömegközlekedéssel.


Semmi trükközés, csak közlekedésre lenne használva.


Ahogy elnéztem elég sok féle gördeszka típus van, és szerintem a legjobb longboard lenne :S


2014. jún. 3. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
a longboard nem gördeszka, hanem longboard, de igen ez a legjobb alternatíva ebben a tekintetben, bár én sosem értettem mi a jó benne.
2014. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még a cruiser-t tudnám ajánlani erre a célra.
2014. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ugyanebben a dilemmaban vagyok en is. viszont en szerintem meg balf..szabb vagyok a temahoz, es azt se vagom hogy a kinezeten kivul mi a kulonbseg a longboardban meg a deszkaban.

es mi az a cruiser? :D

2014. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:


gördeszka (skateboard): kicsi, keskeny lap, apró kerekekkel.

Lassú, a legkisebb hajszál repedésben is elakad, de ezzel lehet a legjobban trükközni.


longboard: sokkal nagyobb maga a lap, meg a kerekei is. Sokkal gyorsabb, rosszabb úton is elmegy, de trükközni szinte egyáltalán nem lehet vele.


cruiser: kisebb méretű longboard

2014. jún. 27. 14:12
 5/5 anonim válasza:
koszi koszi, idokozben az internet sztyeppein felvilagositottam sotet agyam, most mar gyujtok egy cruiser-re:)
2014. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!