Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért mondják azt az emberek,...

Miért mondják azt az emberek, és írják az interneten azt, hogy a boksz sokkal veszélyesebb mint az MMA?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
mer úgy gondolják. elégedett vagy?
2014. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
a hülyeség a veszélyes, meg az ha heti 2x lemész "ememá" edzésre és 1,5 év után versenyezni küldenek.
2014. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
* és ott ki kapsz valakit akinek van tényleges tudása is
2014. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az MMA nem hülyeség, egy jó szabályrendszer. Mindenesetre köszönöm a válaszod.


Első válaszoló pedig kezdi. Minden válaszánál ilyen.


"Mert úgy gondolják" hát ez aztán értelmes volt, ezt én is gondoltam, hogy ezt gondolják, de em tudtam miért mondanak ilyet. Olyan válaszra vártam volna amit részletesen leírnak.

2014. jún. 20. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a hülyeség alatt az emberek meggondolatlanságát értettem nem magát a stílust.
2014. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert a boksz szabályrendszere révén rá vagy "kényszerítve" három ütés kombinációjára, egy profi bokszoló ezeket az ütéseket tökélyre fejleszti. A bokszmeccsen ütések vannak "csak", egyértelmű, hogy nagyobb a valószínűsége a fejsérülésnek, amit ütés okoz.


Az MMA-ban egy olyan küzdősportoló van, aki egy adott ágazatból jött, ez ritkán a boksz. Általában nem üt olyan jól egy nem bokszoló, mint egy bokszoló, mert használhat más technikát, nem kell tökélyre fejlesztenie a boksztudását. Viszont a kiskesztyű jóval kevésbé nyeli az erőt. MMA-ban lehetnek jellegzetesen testharc alapú stílusra jellemző térdsérülések, ilyesmi.


Egyébként amatőr szinten hatalmas eltérés lehet színvonalban egy bokszverseny és egy MMA-verseny között, a boksz javára.

2014. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Utolsó válaszoló nagyon köszönöm, ilyen válaszra vártam :)
2014. jún. 20. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

de te tetted fel szarul a kérdést, kérdező.


miért veszélyesebb a box, mint az mma? ennyi b+.


azt meg honnanarákból tudja az emberfia, hogy miért irogatják? nem vagyok gondolatolvasó...

2014. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha' vazze láttad te Ivan Drago -t? Te fiú, hát ő embert is ölt a ringbe :D
2014. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!