Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Krav maga vagy Aikido? (tobb...

Krav maga vagy Aikido? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretnem megtudni,hogy melyik harc stilus lene jobb onvedelemre?

En szemely szerinte szeretem szetrugni a hatsojat anak aki kotekedik velem amire tudom,hogy a krav maga egy tokeletes megoldas de az aikido az elenfel erejet hasznalja ezert az talan halalosabb lehetne,nem?

Tudom,az aikido nem a serulesek okozasara van kitalalva de ha akarmilyen eros elenfeled van es 1-2x foldhoz tudod csapni es utan 1-2 utessel kifektetni az ugy jobb nem?



2014. jún. 21. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
ezeket felejtsd el,kezdj el bokszolni,aztán 2-3 év boksz múlttal kérdezz újra,hogy mivel egészíthetnéd ki az alap stílust az ökölvívást.
2014. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretek boxolni....

A krav magat tanulgatom,de az aikidobna is jo lehetosegeket lattam.Ezert tetem fel a fenti kerdeseket.

2014. jún. 21. 23:31
 3/15 A kérdező kommentje:
aikidoban* tettem*
2014. jún. 21. 23:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni magad megvédeni ettől. Ahhoz azért kell egy fizikum is.
2014. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Van fizikumom is hozza :)

Izmos vagyok,birom a fajdalmat,gyorsak a reflexeim stb....

2014. jún. 21. 23:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor jó irányba haladsz.
2014. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szoval akkor jobban jarok a krav maga-val?
2014. jún. 22. 00:46
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Persze.Jó irányba haladsz,hogy munkakerülő stílusokkal akarsz alibizni mert félsz bunyózni,ami elkerülhetetlen lenne box edzésen,ezért nem "szeretsz" boxolni.Az utcai bunyó az önvédelem az ökölharc.Ökölharc és agresszív támadó fellépés,vagyis mentális erő.Mindkét képesség hiányzik belőled,menj inkább rövid távfutó edzésre.És elég nagy a különbség a "tanulgatok" és a verekedni akarok megtanulni között.Az tanulgatok egy link ember szókincse aki nem akar bunyózni tanulni.
2014. jún. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
90%
Krav maga jobb.
2014. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A box, amit annyira istenítenek az pont teljesen haszontalan... feltehetőleg aki meg akar támadni az nem csak az öklét fogja használni... akkor már inkább MMA... Amúgy krav maga agresszívabb, de amelyiket jobban megismered az lesz hasznosabb.
2014. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!