Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes megvenni ezt a longboa...

Érdemes megvenni ezt a longboardot?

Figyelt kérdés
[link] ezt néztem ki , mert teljesen kezdő vagyok , szerintetek megéri?

2014. jún. 28. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:
egyébként meg csak gurulásra használnám :) 16 /lány
2014. jún. 28. 13:58
 2/3 Beniy ***** válasza:
Áááá ne ne ne, légyszi ne! :( Ilyen árban már vannak egész jó cruiserek, főleg ha elkapsz egy akciót. :) Sose vegyél Decathlonból, Hervisből, meg ilyen helyekről semmilyen ilyen dolgot, mert a minőségük a béka s*gge alatt van, és csak meg fogod bánni, hogy megvetted. :C Én azt mondom, hogy gyűjts még egy kicsit, vagy várj ki egy leárazást, és vegyél inkább egy kis cruisert, ha a normális belépő kategóriás longboardok drágák. Ez főleg akkor jó, ha városban élsz, mert egy cruiser sok esetben fürgébb tud lenni, mint egy longboard. (ez nem feltétlenül igaz) Ha van valami plusz kérdésed, akkor írj nyugodtan. :)
2014. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 énnnnnnnn..... ***** válasza:
én a garage storeban 30 000 és 42 000-ért láttam longboardokat leárazva a 64 000-röl és még a magasabb árkategoriákbol is 50%- os kedvezmények vannak tél végèn. én is azt tanácsolom h egy kicsit gyülyts még és rendeset tudsz venni ami kb 5ször annyi ideig fog artani mint a képen lévö de ne decathlonosat vegyél azok csak játékok... még kezdőknek is.
2014. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!