Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiúk! Előfordult, hogy egy...

Fiúk! Előfordult, hogy egy lány valamilyen körülmények között fizikailag legyőzött? Lányok, volt már olyan, hogy önvédelemből, sport során stb. fiút megvertetek?

Figyelt kérdés
Leírnátok részletesen a körülményeket? Köszi!
2010. jan. 5. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra titok nincs :D

Megtanultam gáncsolni már elsős koromban, miután egy srác elgáncsolt és eltört a karom. És annyira jól ment, hogy amikor belém kötöttek, valahogy mindig sikerült az ellenfelet kibillentenem az egyensúlyból és földre vinnem. Az idők múlásával pedig egész szépen csiszoltam rajta. Bár biztos mázlim is volt, mert ha mondjuk egy sportoló srác köt belém nem biztos meg tudtam volna csinálni. Nem hiszem, hogy az én ösztön gáncsommal le tudtam volna vinni egy judo-st pl. De a lényeg a lényeg. Apukám is kiskoromban mindig azt mondta, hogy egy technikát kell elsajátítani igazán és azzal körbeverni a mezőnyt :)

2010. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát ez tetszik! :D Elgáncsoltad a fiúkat! Gondolom ez inkább játék szinten ment, nem vérre menő harc volt. Akkor hamar kiismertek volna talán. De tetszik. Lehet, hogy csak tetszettél nekik, azért akarták, hogy fogást találhass rajtuk. XD Amúgy közel egy magasak voltatok vagy nálad jóval magasabb srácot is "megszégyenítettél"? Mondjuk gáncsolni lehet könnyebb alacsonyabb súlyponttal. Lányok előnyben!
2010. júl. 27. 20:11
 13/17 anonim ***** válasza:
31%

11:22

Egy lány SOHA nem erősebb egy fiútól (kivéve az olyan balfạszokat mint te)!


18:30

Nem vagy te ügyesebb semelyik fiútól sem, csak a fiúk hagyják magukat, mert élvezik hogy foglalkozol velük.

2011. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Velem ilyen természetesen soha sem fordult elő. Tehát engem soha sem vert meg lány. (Én vertem meg még régen az osztályban 1-2 lányt, mert nem értettek a szép szóból.)
2011. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

jesszus, most komolyan kedves utolsó. Neked meg mi bajod?

Általában azok vannak kiborulva ilyeneken, akik magukra veszik, vagy beleképzelik magukat a helyzetbe, hogy mennyire megalázó lenne ha egy lány elverné őket/vagy már ki is kaptál egytől?!. Azok a srácok akik meg megütnek egy lányt mert "nem ért a szép szóból", hát azok röviden tömören genny alakok. Mégha az a lány meg is érdemelte volna, és provokált, akkor sem szabad! Ez téged minősít és a neveltetésedet.

Wááá. Még tetszet is a kérdés, ötletes volt, és a hozzászólások is viccesek, miért kellet egy ilyen hülyegyereknek is beírnia...

2011. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Igen amugy csak gyermekded játék volt ez a suliban :)

De azért vicces :D És magasabb elenfél..hmm... 185 magas vagyok, nem igazán találtam már régebben sem magasabb srácot suliban :D Vizipolósok közt ismertem pár embert aki 2m volt kb. De azért beléjük sose kötnék :D :D :D

2011. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

17:58


Te aztán nagy barom vagy! Nyomatod ezt az idegesítő sablonszöveget.

Ne magadból indulj ki senkiházi! Ezzel csak lebuktattad magad, hogy téged már megvertek lányok. (Erre vezethető vissza az, hogy te nem mered őket megütni.)


Magadfajták a genny alakok, akik nem tudják megvédeni magukat egy lánnyal szemben.


Ha egy lány megérdemli, akkor nyugodtan összelehet verni!

2011. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!