Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Longboard vagy egyszerű...

Longboard vagy egyszerű gördeszka?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni majd egy gördeszkát nyára mert megszeretnék tanulni rajta menni,.a trükköket még nem tudom majd az attól adódik)Szóval melyiket érdemesebb megvenni?Néztem videókat róluk és vhogy elakadtam.Azt tudom hogy a longboard az leginkább extrém,gyorsulási versenyekre is jó,sok trükkje nincsen és könnyű használni.A sima gördeszka meg az tudjuk hogy trükkökre jó leginkább,de ha tudtok ajánlani vmilyen jó deszkát akkor azt is szívesen megnézem,hátha az jobb lesz. :)

2014. júl. 3. 21:12
 1/5 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Szerintem neked egy Old-school formájú cruiser lenne a legjobb. Nem tudom mennyi pénzed van rá, de érdemes jobb minőségűeket venni.
2014. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát most egyenlőre egy 20k lesz szóval nem tudom hogy abból kijön-e.am tudsz adni egy linket vagy bolti linket?erről a gördeszkáról
2014. júl. 4. 12:19
 3/5 A kérdező kommentje:
én ezt néztem ki eleinte: [link]
2014. júl. 4. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézusom... Szűz mária segíts... ezt a kínai darab szart semmiképpen ne... az első kanyarban kiszakad a függő... am 20k-ból nem veszel longboardot... de egy old school cruiser még lehet, h belefér... de én a sima deszkát ajánlom... az a legjobb...


-Tony-

2014. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem kell mèregdrága deszkát venned, ha csak közlekedèsre használnád eleg egy cruiser vagy egy olcsóbb gördeszka. Èn kèt ève járok tescós deszkával, s lám, semmi baja. Tökèletesen gurul, rendben van minden rèsze. Nem a márkás deszkák fognak nagyobb èlvezetet adni ennèl az extrèm sportnál, hanem, ha megtanulsz vele gyorsan menni, kanyarokat jól bevenni, ugratni (olliezni)- ergo ezek mind sikerèlmènyek lesznek számodra, melyekhez egy viszonylag 5.000 ft- os gördeszka is megfelel. Ugyanis mindent az alapoknál kell kezdeni. Utána, ha már kellően úgy èrzed, sportszerűen csinálnád, na akkor jöhetnek a trükkök ès a márkás, drágább, de jobb színvonalú deszkák. Addig teljesen fölösleges, hidd el. Ès a továbbiakhoz sok sikert kívánok neked!
2014. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!