Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hamilton vagy Rosberg? Miért?

Hamilton vagy Rosberg? Miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed :/

Ez a szokásos kérdés, hogy ki lesz a világbajnok kettejük közül, vagy hogy ki a kedvencünk?

2014. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányult, hogy ki a jobb, ki érdemli meg jobban a világbajnoki címet
2014. júl. 6. 17:39
 3/15 anonim ***** válasza:

Ja, értem :)

Hát én mindenképpen Hammiltonnak szurkolok, amióta nézem az f1-et ő az első számú kedvencem. (Egyébként Ferrari szurkoló vagyok )

Szerintem Hamilton mindenképpen megérdemli a második vb címet, nagyon tehetséges versenyző, ezért is kellene feljebb lépni az egyszeres világbajnokok csapatából.

Nem tudom, hogy mért de nekem Rosberg nem szimpatikus, nem hogy most de még régen sem.

És szerinted kérdező?

2014. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Huh 2007 óta nézem a Forma-1-et, akkor kezdett versenyezni Hamilton és az első versenye óta szerelmes vagyok belé, persze csak képletesen. Azóta nagy kedvencem, Én is nagyon tehetséges versenyzőnek tartom és nagyjából úgy vagyok vele, ahogy Te és remélem nem baj, hogy letegeztelek. Rosberg nekem is antipatikus. Remélem Hamilton nyeri. Szerintem jobban megérdemli. Én tényleg nagy Hamilton fan vagyok! 16/L
2014. júl. 6. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nem gond a tegezés szinte egykorúak vagyunk. 17/L :)

Én csak 2010-től nézem, unokatesóm nem hagyott békén, hogy nézek már bele egy futamba, és rögtön megfogott.


Te szurkolsz még valakinek? Indokold is :)

Én Alonsonak és Räikkönennek is, Räikkönennek a stílusa miatt, Alonsot pedig egyáltalán nem szerettem, de ahogy elnéztem azt a 4 év Vettel dominanciát rájöttem hogy szinte ő az egyetlen aki képes volt Vettel ellen felvenni a harcot, szóval tavaly mér neki szurkoltam Vettel ellen.


Te, hogy voltál a red bull uralommal, téged is idegesített?

És mit gondolsz a motorhangokról, a dupla pontokról, a jövő évi állórajtról?

Vagy éppen Ecclestone ötleteiről, miszerint pár év múlva három autóval kellene indulniuk a csapatoknak, vagy hogy Monzát kiszeretné venni a versenynaptárból?

Bocsi a sok kérdésért :)

2014. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én nem igazán szurkolok senkinek. Nekem Hamilton az egyedüli, amióta nézem, csak Ő. Más annyira nem érdekel, a többiek annyira nem szimpatikusak, mint pilóta. Régen Buttont szerettem még, de azóta a bizonyos Kanadai nagydíj óta, amikor kilökte Hamiltont és még meg is nyerte a futamot "megutáltam". Akkor még emberileg szimpatikus az nekem is Alonso, de mint pilóta soha nem szurkoltam neki.

Hát, el sem tudom mondani, hogy mennyire idegesített a red bull dominancia. Csak remélni tudom, hogy ugyanez lesz csak a Mercedes-sel. Utálom Vettel-t, nagyon. Én korán sem látom annyira tehetségesnek, mint ahogyan mások. Alá raktak egy tökéletes autót, még a hülye is tud menni vele. Most, hogy már nem olyan jó az autó meg is látszik a csapattársa, aki az idén csatlakozott sokkal jobb, hisz győzött. Ilyenkor hol van Vettel?

Hát a motorhangok, versenyek óta erről hallgatok vitákat a közvetítéseken, de vagy Én vagyok süket vagy nem tudom, de nem hallok különbséget a tavalyi és a mostani motorhangok között. Egyébként pedig a forma-1 a hangok miatt is olyan különleges, nem? Vagy tényleg annyira rossz?

Nem tartom korrektnek a dupla pontokat.

Az állórajttal semmi bajom nincsen, végülis jó ötletnek tartom. Mondjuk az elsőnek nem jó, az üldözőknek viszont lehetőség vagy nem?

Szerintem ez a három autós dolog hülyeség. Sok kis csapatnak még két autó fejlesztését is nehéz finanszíroznia.

Monzát pedig hülyeség lenne kivenni a versenynaptárból. A leggyorsabb pálya az összes közül és a versenyzők is imádják.

Te mit gondolsz ugyanezekről?

2014. júl. 6. 22:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Vettelről ugyanezt gondolom, még szerencse, hogy jövőre már csak tanácsadóként lesz ott Newey. Ricciardo nagyon szimpatikus, nem semmi, hogy szinte mindig a négyszeres világbajnok előtt tud lenni.

Volt pár jó videó a hangokról, érezhető volt a különbség, de hozzá lehet szokni ha cserébe már nincs red bull dominancia.

Az állórajt és a dupla pont valakinek jó lesz valakinek nem, de remélem Hamilton vb címe nem a dupla pontokon fog elmenni, mert ott egy technika hiba végzetes lenne hisz az első 50 pontot kap.

Ha életbe lépne a 3 autós felállás akkor nem lennének kis csapatok, de nekem így elképzelhetetlen lenne az f1, bár sokan jó ötletnek tartják.

Monza pedig a kezdetektől benne van a versenynaptárba, szóval furcsa lenne nélküle.

2014. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Aki hisztizik, mint egy pi.csa, az nem érdemel Vb-t. Aki csak akkor sportszerű, amikor futamgyőzelmet nyer, minden más esetben egy utálatos majom, az szintnén nem méltó egy vb címre.

Aki összeveszik a csajával, és ez meglátszik a köridején, az szintnén nem vb-re érett versenyző.

Akik nézik a futamokat, azok tudják miről beszélek, úgyhogy a kettő közül én Rosbergre tippelnék!

De mivel ez a szerencsétlen Alonsó úgy küzd a rissz-rossz autókkal mint egy vadállat, ezért szívem szerint neki adnék még 1, de lehet, hogy kettő vb címet, annak ellenére, hogy szívem legmélyén Kimit szeretem a legjobban.

2014. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, Hamiltonnal kapcsolatban nem értek veled egyet, de Alonso szerintem is megérdemelne egy-két vb címet.
2014. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti! Ebben csak az az érdekes, hogy Hamiltonnak már van egy vb címe, nem igaz? Rosbergnek vajon van? Nincsen! Vajon miért?

És mielőtt azzal jönnél, hogy idén jobb, korán sincsen igazad! Szerinted ki nyert több futamot? Hamilton! Hamilton nem sportszerű? Te nézed egyáltalán a Forma-1-et? Ha jól tudom nem Ő volt az, aki direkt rontotta el a körét csakhogy a csapattársa ne tudja befejezne, nehogy megverje Őt!!!

2014. júl. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!