Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 30 év felettiek is longboard-o...

30 év felettiek is longboard-oznak?

Figyelt kérdés
Ciki 30 felett is űzni ezt a sportot?

#gördeszka #Longboard #korosztályfüggő
2014. aug. 1. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy itthon Magyarországon hogy érzitek? Illetve az egyesült államokba (USA) mi a helyzet ezzel kapcsolatban?
2014. aug. 1. 20:57
 2/7 Beniy ***** válasza:
Persze. :D Egészen sokan egyébként. :) Itthon is, és külföldön is. Keress rá egyébként a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű csoportra facebookon. Meg fogsz lepődni, hogy hányan vannak alapvetően a csoportban, illetve az idősebb korosztály aránya is érdekes. :D
2014. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 29 éves vagyok. Amerikában kipróbáltam a hullámszörfözést egyszer, kicsit beletanultam míg ott voltam, és rákaptam nagyon, fantasztikus élmény... Így jött a longboard ötlete, mivel itthon nincsenek hullámok a Balatonon. :D
2014. aug. 1. 21:07
 4/7 Beniy ***** válasza:
Teljesen jó ötlet. :D Mondjuk a "surfskate" picit közelebb áll a dologhoz. :) A Wakeshop nevű boltban lehet kapni Carver márkájúakat. Elvileg jók.
2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főleg az idősebbek longboardoznak ahogy én észrevettem. A fiatalok inkább gördeszkáznak, vagy aki mondjuk kiöregedett belőle, az áttér a longboardra. Amcsiknál ez természetes hogy az öltönyös üzletemberek közül is sokan longival mennek dolgozni. Magyarországon még nem ennyire elterjedt, de itt is már nagyon sokan gurulnak vele, és akiket én eddig láttam mind 30 körüliek vagy felettiek voltak.
2014. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt azért ne felejtsük el, hogy amcsiban útminőség is van hozzá, az itthoni longboardosoknak, meg többet látni a kezében a boardot, mint a lába alatt.
2014. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beniy ***** válasza:
Naaa! :D A pózer, és a longboardos az két külön dolog. Egy 70mm átmérőjű, puha keréknek azért nehogy már még ezek is gondot okozzanak. ;) Csomóan vannak, akik sima gördeszkával gurulnak, és nekik sincsen különösebb bajuk az utakkal. Persze lehetnének sokkal jobbak is, de na.
2014. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!