Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tömegelésnél hogyan építsem...

Tömegelésnél hogyan építsem be a zabpelyhet az étrendembe?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy reggelire és vacsorára ennék 100-100grammot, ennek így lenne értelme?
2014. aug. 11. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én bepuffadnék ennyi zabtól, de ha neked nem gond, akkor mehet.

Megnézed, hogy 100g zab az kb 60g ch. Így te a 200gramm zabbal beviszel 120g szénhidrátot. Ugye azt tudod, hogy neked mennyi ch kell egy napra. Na ezt a 120grammot levonod a napi bevitelből és a maradékot még beviszed rizsből, zöldségekből, tk kenyérből, stb.

de attól nem leszel izmosabb ha más szénhidrátok helyett zab megy, mert nem ez számít, hanem a napi össz tápanyagbevitel. Tehát ha lecseréled a rizst zabra (figyelembe véve a ch tartalmakat) akkor ugyanott vagy, nem fog jobb forma lenni zabtól, mintha más ch forrást használtál volna. Lehet, hogy ezt tudod, de gondolom azért szólok.:)

2014. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a zabot elég megenni is szerintem ,vagyis nekem..daráld össze és edd meg úgy ,gondolom tejjel ennéd meg reggel, vagy protein is elég jó lennem reggel szerintem elég egy adag(100g) este meg egyél túrót
2014. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítségeteket! :)
2014. aug. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!