Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A fölösleges kaloriabol lesz...

A fölösleges kaloriabol lesz ugye zsir. Akkor minek kell 4700 kcal-t naponta megennem tömegelesnel?

Figyelt kérdés
csinaltam etrendet ott 3200 kcalt eszek,79 kg vagyok.ertem en, hogy kell az energia de 4700 kcal nem tulzas??
2011. máj. 30. 09:53
 1/6 clint ***** válasza:
nem mindegy, hogy miből fedezed, azért a pizza és a barnarizs közt van különbség. A másik meg az hogy az elfogyasztott kalóriák nagy részét edzés környékén kell bevinni, azaz előtte és utána, ilyenkor mindenképp energiaként ég el. Lefekvés elött elég 50-60 gramm ch.
2011. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondoltam, barnarizst eszek tonhal, csirke, tojás,teljes kiőrlésű kenyér...csak azért szerintem nem 4700 al kéne vgay nem tudom...
2011. máj. 30. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A kcal bevitelt neked kikísérletezned,de szerintem ugyanúgy érdemes beállítani,mint ahogyan diétánál csökkented.Fokozatosan.

Szóval most beviszel napi 3200at,emeld meg 3800ra és 1-2 hónapig figyeld a változást.Ha kevésnek érzed,akkor raksz még hozzá.

Az meg,hogy mennyi a sok eléggé relatív.Függ az életmódtól,edzésmennyiségtől stb.

M. Phelps úszó a versenyfelkészülése alatt napi 12000kcalt visz be és mégis egy agár,mert annyit edz.

2011. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! van egy msáik kérdésem is h hogy lehetne minél kevesebb zsírt felszedni tömegelésnél..arra is válaszolnátok? köszi:)
2011. máj. 30. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy havonta 1x mérsz egy testzsírt.

Ha mondjuk 20% fölé megy,akkor visszaveszel kicsit,vagy nyomsz egy diétát,lepucolod magad,aztán jöhet a következő tömegelés.

Bár úgy tudom,hogy a versenyzőknek tömegelés alatt sem megy följebb 15-16%nál.

2011. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. máj. 31. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!